Per shkak te Burrit dhe Vjehrres humba 3 femije, tash me ka mbet vetem hakmarrja per... | Histori Të Jetës

humba

Per shkak te Burrit dhe Vjehrres humba 3 femije, tash me ka mbet vetem hakmarrja per…

Per shkak te Burrit dhe Vjehrres humba 3 femije, tash me ka mbet vetem hakmarrja per… – Mirmbrema po e nis me nje faleminderit te madhe per faqen dhe komentuesit qe se kan iden sa ndikojne ne psikologjine e cdo njeriu qe shpreh ndjenjat ktu… Ju lutem kam kalu nje traume me nje njeri qe e kam dasht ma shum se jeten kam ba gjithcka per te kam hup cdo gja vec me ken nje dite bashke e kur e arritem ai shkatrroj gjithcka tre femije humba prej tij ku nje ma ushtrun e detyrun ai dhe e ema un kam vazhdu jeten jam martu me tjeter kend kam njeri te mire perkrah sa e urrej veten pse sme gjeti ky njeri sa isha pa helmu shpirtin tem… Ish i fejumi asht beqar hala ban jete aventure me te njejten femer qe shkatrroj familjen tone dhe at foshnje qe do vinte e rrihte e peshtynte e degjenronte ne sy tem e sot serish me te se kuptoj s’arrij me besu si ka munci qe kam dasht nje njiri te tille vetem dicka po me ban gjalle ne kyt jete hakmarrja. Spo mundem te perqendrohem ne jete as nuk du deri diten qe ta baj me derdh lot gjaku. Jam mundu me ec para por smundem… Nje here ik pafajsia e mbrapa sle vecse dhimbje e mllef tu mas i lan vend shpirtit ma kurr per dashni. Kam deshiren ma te madhe me pas ne dore at foshnje qe e humba sa here por trishtohem sepse e di qe ksaj rruge qe i kam hi e kam ba vedin te vdekun e sdu me pa dhimbje e gjak ne trup tem ne fmi tem… Njeher mkan prek ne jete ajo ma shum se asgja mka kthy ne kyt akull qe jam sot anonim ju lutem ju prsh te gjithve e flm per kohen tuj.