Pendohna shume qe nuk i tregova shoqes time qe Ai eshte i martum, s'kom mujt me mbrojt 1 femer qe... | Histori Të Jetës

shoqes time

Pendohna shume qe nuk i tregova shoqes time qe Ai eshte i martum, s’kom mujt me mbrojt 1 femer qe…

Pendohna shume qe nuk i tregova shoqes time qe Ai eshte i martum, s’kom mujt me mbrojt 1 femer qe… – Pershendetje gjith juve lexues te dashur, po shoh shum histori qe kan te bejn me tema te ndryshme, per kete arsye vendosa edhe un ta ndaj historin time me ju, ju lutem pa ofendime? Jom nje vajz 29 vjeqare, jom e martuar dhe kam 3 femij, ne jeten bashkshortore jom shum mir i falenderona zotit per qdo te miir, sepse askush nuk o pak pa pas 1 problem po gjithmon te kalueshme me rendsi me shendet me qen miir. Ohhh spo di nga tja filloj, e kom bo 1 gabim shum te madh ne jete dhe pendona qdo dit e qdo nat qe spo mund asniher te jem e qet pse ndodhi keshtu, shoqeria duhet te jet gjithmon e vertet dhe ta mbeshtesesh gjithmon shoqen apo shokin ne qdo sfid te jetes se tijj, jo vetem shoqeria por qdo person qe te beson apo ta beson 1 histori te tij, por un kam gabimin qe askush sdo ta kishte bere, tema qe do te shkruaj osht shoqja ime e Kl dmth ishim ne shkollen fillore nuk me kujtohet sakt kl8 apo 9, nje vikend isha te dajt dhe aty kishin vetem nje kompjuter dmth ateher ishe me imell me fol, dhe un e lash imellen e hapur dhe dola, nderkoh djali dajes tim kishte hy qe ta hapte imellen e tij dhe ne at moment me ka shkru ajo shoqja ime e ceki( djali dajes ishte i martuar) dhe pas pak kur hyra brenda aj me pyti kush o kjo se tka shkru, i thash nje shoqe, dhe aj e kishte marr imellen e shoqes sime tu fol me to, kishte hy ne bised, betona qe sen skom dit, mas 1 kohe mtha aj djali dajes nese tpyt per mu thuj qe siom i martum se po du mja ndreq punt me dikon se ish qik e mir tani me dit qe iom i martum sme beson i thash ok, por prap pas 1kohe ajo mpyti mos o i martum un e du mka thon qe kena mu martu bashk edhe un u shtanga prap i thash jo, edhe e lash me aq, por ata kishin pas fillu me dal mes veti, dhe dikush i kish pas tregu qe osht i martum gati se prei fillimit per qato edhe mka pyt mu edhe e mbaj mend at dit qe mka thon pse sme ke tregu qe osht i martum pse ashtu, pse kshtu? Prap un nuk pata pergjigjje, prei asaj kohe shoqja ime e Kl me emrin X nuk me fol asniher, dhe i kerkoj falje publikisht mvjen shum keq per to se un skom mendu qe arrin ne at pik edhe ajo edhe aj djali i dajes tim. Pendona shum qe skom mujt me mbrojt 1 femer qe ne fillim edhe pse nuk e kom dit lidhjen e tyre po nmoment qe mka pyt ajo u dasht mi tregu drejt. Pas shum kohesh e pash, kishte femij ne dor por un isha si hije per to, dojsha mi fol por skisha ftyr as me shiku ne sy, pendona shum shum shum, por prap ju them ju betona qe se kom mendu qe arrijn ne at pik mu kon bashk. Ju lutem shum pa ofendime, asniher so von mu pendu 1 person qe ka gabu, iom kon shum e re skom mujt me mendu qe mujn me ardh gjera te kqija. Kaloni mire.