Pasi qe ai ma mur nderin, e kuptova se ishte i martuar me femije dhe une isha vetem nje cop mishi per te... | Histori Të Jetës

Pasi qe ai ma mur nderin, e kuptova se ishte i martuar me femije dhe une isha vetem nje cop mishi per te…

Pasi qe ai ma mur nderin, e kuptova se ishte i martuar me femije dhe une isha vetem nje cop mishi per te… – Pershendeetje histori te jetes jam nje vajzz nga kosova deshta edhe un ta ndaj historin e jetes time te hidhur po njekosisht edhe te bukur sepse kam mesu shume sene prej ksaj historis time.. nuk eshte jeta aq e embel si mjalta qysh e perjetojn disa njerez, ka edhe vuajtje shume qe nuk te bejn qe ti te ndihesh mire.. mbase shkollen e mesme gjithqka filloj me nje diltlindje qikes halles ku ajo festoj qe po at nat po at vit po at dit edhe sot e ksaj dite e mallkoj isha shum e re kur mendova se u dashurova po ne at neje njoftova x.. personin mas shum e shum perpjekjeve pranova te dal me to si e re mendoj se qfo gje qe me thojshe ishe e vertet deri sa me beri pervete edhe ateher filloj ferri per mua ateher kur aj u bind se me ka ne dor ma shkateoj jeten edhe me thoshte ti je vetem nje cop mishi per mua, as qe te dua vetem dua te mbaj afer per qef temin edhe me ta bo at pune kaniher kur sem rrihet.. kukuuuuuu ateher filloj te me bej persjon duke me nal qdo kun qdo sen me nje fjal isha si ne burg me ishte ber edhe vetja iri me at person e urreja qdo qe kalonte prej senev qe mi bante aj me kish genjuu kishte qen i martuar me nje fmi nje dit deshti allahii un e mora vesh edhe aty ishte membti final qe un vendosa mu nda me too sepse tash ishte e kot qdo sen qa mu deshke mu nje burr i martum me femije tani.. edhe vendosa te ndahem po edhe i thash se veq edhe nje her me del para kam me ju tregu shpi dhe vllaznive tmij se boll osht ma nuk mundem te duroj keshtu me ok me la nuk mu lajmru nje koh deri sa un kisha humbur vetbesimin ne jet aq me pak ne dashuri ndodhi e papritura e takova at qe e deshtta me te vertet sepse po ne at u dashurova marrezisht po kur aj x personi mori vesh qe jam lidhje me dike tjeter nuk me la qare tum thirr tum shkru prap jeten ferr dojke me ma ba sepse edhe sdojke mem pa te lumtur edhe nuk dojke me u kan me mu, ndy ant une vujsha sepse isha mbet e vetmuar ne jete me nje barr pas shpines qe smu hiq kurr edhe e kishte nje re te zez mbi kry gjithmone tu me poshteru e tu mqit ne kategorin ma te ult qe egziistonnnn.. mbas disa muaje ndarje aj mu paraqit se donte tme ndante nga ky qe un e doja po edhe ky kishte qen nje person i lendum ne jet aj kishte nje dashuri ne jet nje dashni te ndaluar qe u mundu ta harronte krah meje po ajo edhe aj ban qmos te na ndanin neve po erdh momenti me i fshtir ne jet kur aj qe un e doja me tha se un ende e dua ish femren edhe ishte lidhje me to ende aty perfundoj bota per mu qdo sen mori fund me nuk e mendoja as jeten e as vdekjen u ndam isha shum keq e urreja wdo person qe mu afronte afer nuk doja te dija per as nje mashkull ma ne jet sepse aq shume u deshprova nga dashurija, mu duke vetja qe kerkush smundet mem desht mu ma sepse jam e pa vlere… kur mas disa vitev qe kaluan per as nje qast nuk e harrova e doja qdo dit qdo shanc qe mu afrojke e largoja nuk doja askend me sy me pa deri nje dit mas sa vite ndarje folem perseri po tashme veq si shokk aj nuk ishte me ate qe aj e donte kishte perfundu qdo sen ajo prap ja kishte kthy shpinen perderisa mua me kishte ne krh qdo her ne te mir e ne te keq e ka dit sa shum e kam dasht gjitha i ka dit po tash po flasim perserii edhe kam vendos mu takuu me too me ja pa perseri ata syy te zoi qe shum i deshtaaa ?Ju falimenderit rrespektt