Para disa vitev ni Gru ne rrug mka than qe t'kan bo sehir mos me te shku kurgja mir, mos me pas fat dhe... | Histori Të Jetës

disa vitev

Para disa vitev ni Gru ne rrug mka than qe t’kan bo sehir mos me te shku kurgja mir, mos me pas fat dhe…

Para disa vitev ni Gru ne rrug mka than qe t’kan bo sehir mos me te shku kurgja mir, mos me pas fat dhe… – Pershendetje po shkruja prej fb te nje shoqes jam 26 vjeqare dhe mka hi ne mene qe dikush mka bo sehir. Para disa vjete ni gru ne rrug mka than qe tkan bo sehir mos me te shku kurgja mir mos me pas fat ne kurgja mirpo se kom marr serjoz ato fjal edhe pernime sen nuk mka shku mir ne pun kam dasht me hy gjith ka dal naj problem skam mujt kan ardh msit per mu po nuk dojsha mu feju me hini ne kry mos mu feju edhe i bona 24 vjet u njoftova me ni djal fb edhe dulum me pi kafe shum i pelqeva edhe mue mu dok djal i mir edhe ja nisum lidhjen shum mir na shkojke edhe aj djali mthojke mu feju po un nuk dojsha thojsha heret edhe dilshum gjdo dit gati krejt e kan dit qe jemi kon bashk kurr nuk kemi pas problem naj sen po ngusht gjdo sen ndryshoj se di pse aj djali ja nisi tu bertit gjdo her kur folshum ja niske me bertit edhe ni vit e bom bashk po erdh puna mu nda se veq u rrokshum telefon per gjdo sen tash kohen e fundit erdhen msit edhe hera par qe thash po edhe dola me at djalin nuk mka pelqy qaq shum po thash nasht e du me koh edhe atij djalit i pelqeva shum edhe e latem per mu feju po sdi pse ndodhi apet kshtu u prish puna e pom kujtohet ajo gruja qe mka than tkan bo sehir mos me pas fat kurr deshta me dit prej juve a ka mundsi a njihni naj hoxh qe muj me kontaktu permes viberit.