Pak para fejeses m'la se kam fol me ish te dashuren e Kunatit, ama spo ma nin se ka me i ardh dita qe... | Histori Të Jetës

para fejeses

Pak para fejeses m’la se kam fol me ish te dashuren e Kunatit, ama spo ma nin se ka me i ardh dita qe…

Pak para fejeses m’la se kam fol me ish te dashuren e Kunatit, ama spo ma nin se ka me i ardh dita qe… – Hello! M’falni qe po ju pengoj besomni kam nëvoj me pas mendimin e juvë per mi qel syt! Ska nevoj ofendimë gjithkush e ka historin e vet! Jam nje vajzë 19 vjet, ja kom nis me kalu me 1 djal qe 1 vjët e gjys besomni ne fillim ka prit 6 muj mu bo me mu se nuk dojsha! Thojsha niher te marr diplomën tani vin tjerat mir po dashnija spo te vetke! Masi u banum bashk.. woaw qka me than qfar lidhjë e fuqishum me plot dashni, pushime, surpriza, dashni pa kufi sa mir jemi kon! Edhe e ndimojsha per gjithqka e kom shty per leje te kerrit ja kom gjet nje vend punes thjesht dojsha me pa mirrr e mir, mir po koha e ban te vetën.. e kan pas nje vajzë si shoqe e familjës edhe nana e ish frajerit gjith mfolke mir per ta sepse ajo ka kalu me vllavin e ish frajerit tem mir po nder kohë ajo u kan lidhjë serjoze tjeter ka e i ka rrejt vllavit vet po prap jan mbet si shok ! edhe ajo qika vjen mu para 2 muj me fol merr me te mir sene vene edhe pa pik arsytimi me bllokoj! Mas do ditë frajeri erdh e me pyti a osht e vertet qe po fol keq per vllavin tem e per femnen e vet (spanjollk) i thash qiti gishtat pak ne kry a une kom kalu me vlla tanin a ajo? Ajo mban inati ajo po ju shtin mu kap na! Ma bani mir e ki futja pra ne rregull. Mas 1 jave ditë dulem me hanger bukë dhe qysh ma qoj zoti ja mora telefonin fr tem edhe e kish pas nje bised tuj fol me qat ku*** tuj i thon ja qe mka rrejt e qoj ne rrs, tani qka folsha me ta ja qojke screen asaj ! e veta pse ??? pse me ofendu femnen tanë !!! sdike as qka mem than u ktheva ne punë dhe po ndi qe n’aksham zotnija u shku mbramje te nestrit ka qel instagram te ri full ! edhe i thash okej qe e ke vendos kshtu ti din ama ke ne gabim edhe nfund po qohesh pesh ! ka pas me mi kthy do pare erdh me mi kthy kishe e pata qef mi fol edhe niher po ish ardh me vlla tvet e tani dulen edhe familja jem me kuptu pse qysh qka qysh mas 2 vite gati me than jo spo du valla ! na jem shqiptar ! besomni qe as qe folke po rrike si gjynah veq vllavi vet blujke per kurgjo hiq ! masi shkun e pash qe mka blloku ka mos e ka shti edhe motren e vet e krejt tjert mem blloku ! mir po nana vet pom thirr gjdo dit msheft tuj kajt pse spo kuptoj qysh ma mashtrun djalin gjithashtu edhe motra ! krejt ne rregull shyqyr qysh thojn si familja stu bohet kerkushi edhe jam krenare ma mir mu nda tash se ma vonë ama pom vjen inati pa ba sen a i folen keq e murren nveti se di hiq pa i bo sen tkeqe e gati kem te fejesa ! sa keq jam e aj po bohet kishe spo ma nin a vjen dita bre qe ka mi than off qka i bana vetit a vjen edhe per ata tjert qka e kan shti ! dilli del heret ose vone e rrota sillet ! m’falni per penges pak histori si e fmive po besomni spo muj me kuptu sen qka mka ndodh a qysh thjesht e kom honger mir foren qysh thojn e me kalimin e kohes kalon edhe pse jam keq e pom mungon teper! Kaloni sa ma mir e runu prej njerzvë se qka s’kish su met mi besu kerkujt!