Ore prinder per shkakun tuaj ne po i ndajm femit nga vetja, vetedisohuni e perkrahni vajzat tuaja se... | Histori Të Jetës

per shkakun tuaj

Ore prinder per shkakun tuaj ne po i ndajm femit nga vetja, vetedisohuni e perkrahni vajzat tuaja se…

Ore prinder per shkakun tuaj ne po i ndajm femit nga vetja, vetedisohuni e perkrahni vajzat tuaja se… – Pershendetje se pari i pershendes te gjith antaret e faqes tuaj dhe une dua ta tregoj pak per jeten time. Jam nje grua e martuar nen e femive rreth te 38 e martuar me nje njeri qe kurr nuk kisha ndjena per te. Neyse do kyqem ne tem para 3 vite kam pranu nje shok ne fb por jo qe e njofta por pranova vetem frends te kufizuar. Aj filloj te me shkruaj por une nuk isha e int te bisedoj me te. Vetem kur me shkrujke i thoja mir flm edhe klm neyse insistoj disa her dikur ja fillova edhe une por shume rrall para dy vite isha ne pr kur insistoj mem taku po une refuzova thjesht nuk me interesojke per te. Tash nga muaji janar filloj te shkruaj por tani fillova edhe une sepse isha e lodhur edhe e merzitur po at dit kur ky u lajmru fillum biseden bisedojshim thuajse gjdo dit aj jeton ne ch une ks bisedojshim isha po aq e lumtur me te sepse zemra ime tani dashuroj vertet por nuk zgjati fatkeqsisht. Mua mu duk qe do jet njeri i mir edhe serioz ishte i ndar nga gruja une planifikojsha te ndahem nga ky njeri qe asnjeher zemra ime nuk e ka dasht po eshte dasht te jetoj me te sepse nuk kisha perkrahje te askujt oo zot ishalla fati im eshte i fundit i ketill po ore prind vedisohuni e perkrahni vajzat tuaja e mos i shtini ne dhe per se gjalli sepse ne nuk kemi zgjedhje tjeter se jeta nuk shkon gjith pa dashuri per shkakun tuaj ne pi shkatrrojm familjet e femit pi ndajm nga vetja sepse paraja as kurgjo nuk eshte ma e vlefshme sesa dashuria sepse ikam te gjitha. A ka ma vdekje se me qu gjysen e jetes kot pa dashuri. Neyse tash une sa isha duke bisedu me ket personin ne fjal i tregova qe une do ndahem shume shpejt sepse jam e lodhur nga kjo jet per mua nuk eshte asgje parja per mua eshte gjithqka dashuria e dy anshme edhe respekti ok fillum te flasim kur zotriu tha po vi por jam smut sepse kishte dhimbje te gurve erdhi dola e prita ishte data 22 muajit te kaluar u takuam per se pari her me perqafoj aq shume me puthi ok e pranova sepse nuk kisha mendu qe ne takim te par me puth ok pinum kafe me puthi aq shume sa nuk kisha zemer te ndahem nga aj. Kur ka shku ne shtepi e kan rrok dhimbjet e gurve nje jav ne spital i qiti gurt por gjdo minut ne kontakt ishim u dashurova aq shume saq i harrova te gjith. Kur doli nga spitali me luti te dalim prap ok une pranova me shume deshir jemi dal kemi kalu nje dit qe kurr nuk do e harroj deri sa vdes ishte dita me e lumtur e jetes time sepse isha ne krahet e dikuj qe vertet e doja kemi ber foto qe tani veq kujtim i mbaj nuk kam zemer ti fshij sepse do e dua sa te eshte jeta ime. Kur tash nga dita e neserme mbas takimit e pash u zbeh pak dashuria u rrallun sms po un u mbusha aq shume ne te e bllokova te gjitha anet thash aj me nuk me don e arriti qellimin edhe qaq po nuk mujta me qendru nese nuk do ja heksha bllokun me bisedu prap kur ja heku bllokun i shkruaj po veq me pyti pse ike pa arsye i thash kam shume arsye neyse biseduam edhe disa dit e pash qe veq nese vazhdoj me te do bie ne depresion sepse nuk me vlersojke me si me par tani veq shok jemi kurgjo me shume. Me ket histori ju kisha lut te gjith meshkujve qe mos i lendoni femrat qe ju duan sinqerisht sepse allahu do jav kthej ne vajzat e juve gjdo veper e keqe po kthejke ne ket bot kta kurr mos e harroni tani dhimbjen e qasaj do e shikoni ne syt e vajzave tuaja!