Nuk po me intereson me shoqria se jeta pa gruan time spo ka kuptim,Gruan time e lija me lot e un beja qejf me... | Histori Të Jetës

Nuk po me intereson me shoqria se jeta pa gruan time spo ka kuptim,Gruan time e lija me lot e un beja qejf me…

Nuk po me intereson me shoqria se jeta pa gruan time spo ka kuptim,Gruan time e lija me lot e un beja qejf me…-Mirdita deshta edhe une me nda historine per te cilen jom i turprum edhe me nda po ma mir mos me majt mrena jam ni djal A.G 31 vjeqar dhe vi nga komuna e prizerenit ne moshen 25 vjeqare u takova me nje vajze shum te mir L.K po ashtu nga komuna e prizerenit… vajz e bukur dhe shum e ndershme Gjat kohes kur isha ne lidhje me te une flisja edhe me vajza te tjera dhe shpesh her e lendoja te dashuren time me fjal ofenduese kur ajo i mirrte vesh gjerat e keqija qe une i beja, mundohesha ti vija fajin asaj per gjerat e keqija qe une i beja. Ajo me falte duke me lutur qe mos tbeja me gabime dhe une gradualisht u dashurova ne te i propozova fejes dhe u fejuam. Ajo ishte nje vajze e shkolluar edhe une isha i shkollur por une vija nga nje familje jo shum e pasun…por asaj kjo gje si interesonte aspak asaj i interesonte dashuria kurse une nuk e vlersova ket gje por e shfrytzova ket gje…… Pasi u martuam une e konsideroja sikur nje fitore martesen dhe mundohesha ta lija shtatzen sa me shpejt ne menyre qe ajo te mos kishte ku te shkonte me. Shpesh e lendoja per gabimet e familjes time per fjalet e tyre te cilat ajo i perbinte per mua kurse mua nuk me interesonte kjo gje……. Pasi mbeti shtatzan grindjet tona fillun une fillova te dilja naten me shoqeri sepse me vinte inat te ndahesha nga shoqeria ata me thoshin nuk po te len gruja Gruan time e lija me lot dhe perveti ndjekja qefet shkoja dhe shetisja me shoqeri dhe madje u hidhja sy dhe kontaktoja me facebook falls me tjerat edhe pse me tradhetu nuk mundja jo per gje po kisha frik se mos ndahet ajo nga une sepse kisha nevoj per mardhanie edhe pse gruja me plotesonte ne shtrat .Kurse gruja ime me priste me lot ne sy dhe kur vija vetem i ktheja shpine gruas nga stresi i lart gruja ime abortoj…… Kur i pash syt e saj me lot ne spital vetem ateher e kuptova se qka kisha bere. U afrova dhe i thash me fal shum ajo vetem qajti dhe nuk foli asgje u tha motrave te mos me lejonin me te hyja brenda per ta vizituar. Pasi e leshuan nga spitali ajo dergoj babin e saj qe te fliste me mua dhe te me tregonte se mes neve gjithqka kishte mbaruar…….. Per mua ishte vdekje kur babi i saj me lot ne sy me tha ne te kemi respektuar ty shum shpesh her kam dal kunder vajzes time per ty kurse ti na theve nbes bravo tqoft e kurr hallall mos tqoft. Une u mundova qe te kontaktoja me gruan time por ishte e kot ajo thjesht nuk donte me,……. tani nuk po me intereson me shoqria sepse jeta pa grun time spo ka kuptim nuk po me hahet as spo flej rahat po shoh edhe endrra tkqija une e humba edhe femiun tim per fajin tim nuk e di qfar te bej qe ta kthej edhe nje her prapa. ….NUk e Besoj se do mundem te perballoj mungesen e saj kto dit kam menu edhe i ba keq vetesn