Nuk po kalojka jeta me 1 person ne shtrat e te duash diken tjeter,Une e kam tradhetuar burrin tim me... | Histori Të Jetës

Nuk po kalojka jeta me 1 person ne shtrat e te duash diken tjeter,Une e kam tradhetuar burrin tim me…

Nuk po kalojka jeta me 1 person ne shtrat e te duash diken tjeter,Une e kam tradhetuar burrin tim me…-Pershendetje… Deshta edhe un ta ndaj historin time me ju qe po me ndjek taash e 10 vite. nuk po mundem ta harroj at koh te bukur qe kalova. Jam 1 vajz 28vjeqare qe jeton jasht vendit, para 10viteve e njoftova 1 djal ne rrjetet socjale ne at koh MSN dhe ja filluam 1 histori ”dashurie” te thimi mbasi un jetojsha jasht dhe aj ne ks per 1 vit biseduam bashk u dashuruam shum dhe ishte viti me i bukur i jetes sime sepse kurr ne jeten time nuk e kam njohur 1 person si ai kurr 1 fjal te keqe me te se kam nda per ter vitin. u afruan ditet te shkoj ne ks dhe ta bejm lidhjen ton publike me familje, familja ime e morri vesh se un isha me to duke biseduar edhe aj i tregoj familjes vet se asht ne kontakt me mu 1 her nuk pat kurfar reagimi te keq nga ana e familjes tina problemi nisi kur e kuptuan se un isha katonike e aj musliman e aj ishte djal hasreti e kur e pan qe familja e tina se me don shum dhe e kem per seriozisht ket pun ata ja nisen mi ba probleme dhe 1 fjal qe me ka dhimt shum ne shpirt esht kur i kan than ne nuk dojm katolik ne shtepin ton ose ti merre po ma ne shpi nuk guxon me na hy kur me tha kshtu mua mu dhimt shum sepse ishte 1 person qe ish shum i perkushtum per familje dhe i thash me mir ti japim fund se nuk du met pa te ndam nga familja jote se te kan veq ty po aj nuk prannoj dhe un fillova te largohem nga ja edhe pse aj insistojke po un emendojsha se jeta nuk qohet vet veq me qat burr dhe kshtu e nderprem kontaktin edhe pse jem shum merzit mas 5 viteve qe un e kisha harru me 1 mnyr se aj ka bo jetene vet se e pash se e martu mas krejt kto viteve pom me dergon 1 sms dhe si e pash se asht AI mu me rrjedhin lotet aty e kuptova se ishte akoma ne zemren time dhe me tha se nuk me kishte harru per as 1 min edhe pse ishte matu bisedojshmi fsheftazi grus se ti pasi gruja nuk i besonte fare dhe e pyta pse ajo sillet me ty dhe me tha e kam tradhtuar thash po ti ske kan kshtu edhe e di se sje tradhtar tha nese ne jet nuk te kam pas ty mua nuk me ka interesu ma per kerkan tjeter e ket grua e kam mar puna interesit per letra… mbas 6viteve u takova me te 1 nat me vinte te qaj nga gezimi sepse ishte dashuria ime e par e tash kan kalu 4 vite qe nga ajo nat dhe spo muj ta harroj spo muj ta nxerr nga zemra sepse e dua edhe pse e di qe dashuria jon esht e pamundur tash qe te dy kem familjet tona po nuk po u qojka jeta me 1 person ne shtrat e te duash diken tjeter. nuk e di si tja bej me ka mar malli ta shoh kisha pas deshir ta pyes edhe si asht a asht mir. dua qe aj te asht mir te ket 1 jet te lumtur sepse e meriton.