Nuk ndjej dashuri per burrin ,detyrohem te jetoj me te vetem per femijet,e dua te dashurin qe 12 vite... | Histori Të Jetës
Nuk ndjej dashuri per burrin ,detyrohem te jetoj me te vetem per femijet,e dua te dashurin qe 12 vite...

Nuk ndjej dashuri per burrin ,detyrohem te jetoj me te vetem per femijet,e dua te dashurin qe 12 vite…

Nuk ndjej dashuri per burrin ,detyrohem te jetoj me te vetem per femijet,e dua te dashurin qe 12 vite…-Pershendetje ju lutem anonim edhe un deshta ta tregoj historin time , si shume femra te tjera edhe un desha ta shprehi perjetimet e jetes time,shpresoj shume se do te me ndihmoni dhe keshilloni si motren e juaj.Jam nje femer tash 30 vjeqare nga nje fshat afer vushtrris dhe un dua ta tregoj historin time kur isha 17 vjeqare Dhe vellau ma hapi nje imell dhe pas disa dite u njoftova me nje djal nga prizreni kemi fol shum gjat me te folshmi me kamer dhe me zë dhe pas nje kohe u dashuruam ne njeri tjetrin u deshtem shum por disa persona ndikuan ne jeten time dhe bile um shkatrrun mas ni kohe nuk um bojke kompjuteri dhe nav nderpren kontaktet me ket djalin e prizrenit dhe mas disa diteve qika e axhes um tha per ni djal te mitrovices.Kjo qika e mixhes kit djalin kojshi dhe um folke per kit djalin vazhdimisht dhe isha e re u fejova me te pasi qe u fejova mas nje kohe hyra te at imellin e vjeter dhe aj djali nga prizreni ish kan online dhe fola me te me kamer deshta ti tregoj qe isha feju per mu ajo dit ka qen shum e veshtir,nejse u martova me ket djalin nga mitrovica po kurr smujta me dasht kurr se deshta per dua kjo martes ishte nje ferr po thojsha mu nda pe qes pozit keqe qiken e axhes qe ishin kojshi me familje te burrit menojsha per krejt qe tmos ken probleme shkaku jem per tjert e shkatrrova veten veq mos me fol tjert , qika e mixhes ma ka shkatrru jeten kurr sja fali qa mka ba kjo mu po qa me ba Esht shum e veshtir te jetosh me nje njeri qe nuk e don e nuk te don me nje njeri qe ste kupton aspak qe sta din vleren aspak Kur burri sillet keq me mua me ofendon mu mbushen syt me lot thom pot kishte qen burri jem aj djali sdot me lendonte asnjeher po qa me ba jom e detyrume me jetu ket jet pa deshiren tem pasi qe kam fmi me te duhet te jem me te shkaku i fmive shum her kemi qen ne prag te ndarjes po shkaku i fmive prap su ndava.Un jeten e jetoj me shum dhimbje shum plag ne zemer qe nuk sherohen kurr edhe pse vitet po kalojn qe 12 vite jon shku po hala se kom harru vitet po kalojn po dashuria per te nuk u shua asnjeher asgje nuk dot doja me shum ne jet vetem ta takoja nje her dhe ti thoja qe vetem ty te deshta ne ket jet un gjdo her e fajsoj veten qe sjom me ta po prap them qe Zoti e ka shkru kshtu ne shumicen e rasteve ata qe duhen nuk bashkohen kurr Keshtu me ka sprovu Zoti te jetoj larg njeriut qe e deshta gjithmon Gjithmon e lus Zotin qe askush mos ta ket fatin tim faleminderit qe e lexuat historin time.