fbpx
Nuk munde ti lija prinderit ne KS dhe vendosa te kthehem nga gurbeti, gruaja nuk pranoj dhe u ndajta me te, e njoftova nje femer tjeter qe me vone e kuptova se ajo e shitke veten per...

Nuk munde ti lija prinderit ne KS dhe vendosa te kthehem nga gurbeti, gruaja nuk pranoj dhe u ndajta me te, e njoftova nje femer tjeter qe me vone e kuptova se ajo e shitke veten per…


Nuk munde ti lija prinderit ne KS dhe vendosa te kthehem nga gurbeti, gruaja nuk pranoj dhe u ndajta me te, e njoftova nje femer tjeter qe me vone e kuptova se ajo e shitke veten per…Prsh juve, dhe e di qe do te jet anonim kjo story e jetes time.Jam nga kosova Peja,si i ri isha shum i pashem po edhe ne ate bot pak ma i pasur se shokt e mi se tani kam nje mosh.I kisha mundsit e shkollimit dhe kryva dy fakuktete.Delshe dhe kisha shoqe edhe nga se dukesha mir po edhe nga ajo se kisha aq sa tu platsoj deshiren shoqeve me ndej me pi edhe…Nje dit ne ambeltore ne pej pash nje vajz me pelqej po edhe nga ajo qysh veprojke ajo e kuptova se po i pelqej edhe une asaj.Ate koh nuk kish tel e internet po ….erdhem deri te takimi dhe u lidhem e u martum.Ajo jetojke ne Norvegji dhe une si i ri mbas marteses ika me te per atje.Qelem nje kompani ku kishim shum fitim po isha bashk me miqt e mi dhe jetonim jet luksoze sa qe makinen e kisha Meclaren dhe motorin harly …jetonim mir bem dy femi nje vajz e nje djal…Ndodhi lufta ne Kosov dhe erdha ne luft nga fillimi e ne mbarim pata fatin nuk u lenduva po me plag po ala i vuaj.Dhe mbas lufte ika per Norvegji te familja me priten si hero …etj etj.Po une ne Kosov mbas lufte lash veq dy prind e mi dhe sado qe e kisha jeten e mir mendimi per ta me shkatrrojke.Dhe nga dhimbja ime qe kisha per ta i oropozova grus qe te kthehemi ne Kosov mjete kishim boll te qelim nje biznis e te rri me prind te mi.Dhe nga ajo u ndam se une erdha ne Kisov dhe hetoj ktu ajo nuk dashti.Fmit jon pro mu edhe pse kan shtetsi Norvegjesze me shum kalojn koh me mu ne kosov se me nenen e tyre ne Norvey.Kur jemi nda asaj prr dashni ndaj prindve te mi ja kom lon te gjitha edhe Melarenin qe veq aji mu ka dhimt.Po efhe ne Kosov u kapa ne biznis dhe kam sukses po e kom humb veten se e bera knaqsin ma me vker se dashnija nuk u dashurojsha veq beja qejf.Nje dit njoftova nje vajz jo te pashme po mu gjind kur sisha mir kur e urrejsha veten .Nuk beni shum gjana me te po ajo ishte me mu ne vetmin e vujtjeve te mija.Nga fillimi e kom kuptu se ishte shum e pa siqert dhe rrenacake po qe une te mos jam vetn me konvenojke jo ler mardhenje po veq te me degjoj se per mardhenje i gjejsha se se kisha problem paren as se kam …po kisha nevoj mi besu dikuj ta pi ni kafe e jo veq sex e laja paret.I kam ndimu shum edhe pse e disha se po me rren e mashtron.Dhe nje dit me njiftoj me moter te saj …simpatike,e vogel po shum kumunikative. Une nuk disha gje per te….fillum delshim benim dashuri po fillova edhe ta du ….pa e dit kend .E mashkujt kur dojm percjellim dhe fillova ta percjell…une e pritsha e bike tjetri.Un e kejsha e merrne tjetri u dashurova ne pr***.Dhe heren e fundit kur dulem e kercnova dhe mi pranoj tana qe ska ndjenja qe motra e vet e shet qe nga pro*** mban veten dhe familjen po edhe dy vllezer parazit .Me erdhi keq i thash se me pr*** nuk dal mo dhe sdola mo…Po tash kom problem se nuk i besoj asnje femre edhe pse nuk du te martohem me…Kur e kom pa heren e fundit me kon ka dal kam vjell e kam mallku veten e kom tradhtu veten nuk e urrej ate po veten qe kesh me te.Kur i thash motres saj pse me bone me te tha e ishte let se ajo del me gjithkon per pak pare.E une jom mashtru po ju tjeter boni qejf po mos gaboni si une …se ne Kosov tash kish gjithqka.