Nuk ja arrita ta ndaj nga e dashura,Ai djali me beri hore kur me tha a je normal ti a po e sheh qe une e dua nje tjeter... | Histori Të Jetës

Nuk ja arrita ta ndaj nga e dashura,Ai djali me beri hore kur me tha a je normal ti a po e sheh qe une e dua nje tjeter…

Nuk ja arrita ta ndaj nga e dashura,Ai djali me beri hore kur me tha a je normal ti a po e sheh qe une e dua nje tjeter…-Mirmbrema administratorë te çesaj façe deshta dhe un të tregojë një histori çë më ka ndodh kët façe un jam një çikë nga kosova po çysh lufta kur o bo Kosov kem hik ch ne luzern ktu jamë ritë jamë në moshën 25 vjeçare pak mundona mir me fol shçip tradit shpi me fol shçip un kët façe se kam dit pas do shoçe hina dhe un po ket façe më dodhi xhëra çë skam medu se kan me dodh me faccebok kët façe pashë një djalë të mirë çë comentonte mir me sjellje te mirë jepte mendime të mira xhithmon nisa ta pelçej si person çë comenton mirë dhe me lindi ne medje se dua ta njofi më mirë kët djal fillova ti hi comente thashë kadal kadal ose ka mem shkru inbox ose di shkruj se shum çka comentojnë këtu më ka hi inbox hiq pa shkru me comente mu ki djalë më preku syri dhe deshta ta njohë më mir po mendimi im po aj as nuk më shkruvi as smë dha mudsi ti shkrujë po nisi të me humbe nuk e shifsha as comente nisa te medoj mos ka dal ka facja po as doni coment sen shifsha ku i kam comentu pash se ma ka bërë bllok po pa i then asxhë pa i shpreh diçka u djeva keç shum shoçet e mia thunin e shohëm thash ka diçka do hekem po shoçen ma bënë mendje të hapi facebok me emër tjetër dhe tjetri ma bori bllok sdi si më kuptote se jam unë bllok ma bote pastajë kuptova nga shoçe se paska dashur kët façe kish kuptim se ma bo bllok po medja me rike te ki djali dosha të shoh si comenton thash do hapi faccebok tjetër veç do djeki ta shoh po comentoj jo se bllok ma bon po kur pash do histori më tregune shoçe çka ka shkrujte ki djali çka do kët çike thash për momete thash sa lumtur do isha mu të ma kishë shkru me plot ndjenja të sinçerta po për fat të keçe sish për mua po për dashurën e vete po pastajë dol çë edhe e dashrua i kish shkru po sëm pelçej se ish fjalë boshe pa djenja të sinçerta me poezi të mara shkrum pastaje femre e kish gatru pa djenja hiç veç me ja la sytè djali kurse do hiç djenja nuk kishe po thashë masi e donë ma mir skom çka tboj me zore sun e mar po shoçe më thanë nëse pelcen djali lufto se rall gjene djem të mirë se ktu shofi un po edhe ktu te façjat të martun meren me façe me tradhtia un ashtu thash mir më pelcen do luftoj se me thane kjo çika ka comentu edhe para me djem me poezi ka shkru ktu edhe shkrune ende tha askush sduron ashtu asnje mashkull tha kur kur do dahen se ajo ta doj nuk do mere me poezia medova thash mir kane shoce e mija se un të isha me ket djal smë duhe poezia të ri mjaftone atë ta keme po ma bonë mos gut ty dot dimojme dhe ne thash mirë sdi kjo shoçja më kish xhete një photo të djali ja kish vjedhe kur ka shti foto facebok ka pa ja ka mar se nuk ba foto facebok zeshkan bukur thash e du kët djali se dhe me photo më pëlcej po ma para më pëlcej si comenton serioz sjellje mirë edhe me photo kur pash thashë mirë po gabova u guta se shoçe më thanë mos u gut un comentova me kuptune se jame unë dashura shoçe saja më boren rezile më shaven goje shum flliçe bora bllok me fjalë sen mudish ato dhe un açe mir sën shkruje mir lenduë me comete po kurë me hini djali çka pëlçeje në comente më bori hore me tha unë du tjetër e me ofedoje shumë kam qarë se më tha ashtu pa fajë ato me shanë ofedune kot se thash do boj histori se ni djalë kish bo histori ktu njete si unë ish dashuru djali me një çike thash do boj edhe une me lendue shoce dhe dashura djali pastajë dhe djali po ma shum shkrujë se me vjen keçe per djali sdosha të bëhet keshtu se fillova ti boj like zemra ne comente dhe më shkrujti privatë më tha a je budalle psihpate smut skupton se unë si jam ktu veç njo kam dashur një do dua dhe do jetë perjet veç ajo lem qet se më shkatrute dhe ma bori blloke kuptova se kot e kame se e do veç at kot e kame kot ula vete poshte po mësova diçka se ka meshkuj ende çë kur dashurojne din sjan xhith te njejte i kërkoj falje ktu uroj xhith mirat në jet me çike çe dashurone meritone nje mashkull çka done vertet të jetë i luntur jo shkatruar me fal shumë do hiki edhe ga façja as më do comentoj më falni lodha lexusit me shkrume po dhe ni xhë para se me pëlcy dike shifni mos është i dashurum e comentoni mos dashuroni gabim si un çë u dashurova gabim qao qao