Nuk e dike vjehrra qe djali i saj s'munet me bo femij, e ju thojke krejtve qe... | Histori Të Jetës

shtatzane

Nuk e dike vjehrra qe djali i saj s’munet me bo femij, e ju thojke krejtve qe…

Nuk e dike vjehrra qe djali i saj s’munet me bo femij, e ju thojke krejtve qe… – Pershendetje dashta me shkru nje histori jam kan e martunr jam nda jam 24 vjeqe skam femije jemi nda puna gjelozis dhe aj skish koh as skisha rensi per te tash jemi ndar qd do muaj dhe prap me shkuna ish burri kishr mu kthy mja fal edhe me kan me ta ama familja skan qef mu kthy un jam me dy mendje motra tina mma shkru dhe ajo mu kthy tjert kekrush qfar pisash kishr une kurr sen sksm ban per ta normal ende pe dojsha epash rasisht ne qytet dhe aj mua ama kam frik apet qe njejt vepton npun futboll mas shokve, kush te thirr eshte i gatshem me dale akeni naj mendim.te ceki qe femije skemi aj ka problem dhe me.ta smundem te behem nen pos nese adaptoj femije dhr asht shum njeri nervoz i shtir krejt rrugen ja lshojn a unr kundershtojsha diqka qe sum pelqejke aj u bajkr nervoz ndodh qr mka shty nga krevati ne tok dhe qa mka ber motra tina i ttegojsha ma bajke shuj nasht ska gajle ti shuj nana tina kajher ngucke nersy un folsha diqka aj u qojke mshele shum her qojke dor e tash thet kurr si baj tkushtoj rensi e koh ty ama sdi smuna me besu knej hala pe dua dhe kush pom thet per dikan tjeter spo mundem po tham smuna me dasht ose mem prek dikush tjeter me at kam jetu 4 vite ama qe 2 vite e din qe smujm me pas fmi un sma ka ni hiq pos me kan mir me ta po kisha pas qef nje mendim prej jush krejt jan kunder tina dhe ika 34 vjet hiq sosht njeri i pjekt ose sum ka dasht ose ma ska pas ndjenja per fajin qe ka probleme kam 100 mendime amja fal a jo familja ma ekan harru ket pun jr nda shyqyr shuj mju than mja fal edi kallen krejt dhe ma si kam afar meje se di bre se di aja vlen mu sakrifiku me hùmb tan per qat person plus mos mu bo nene apo me vazhdu me dhimbje qe nje dit kalon dhr e harroj ama kajher tutna ktu te na ne kosove qe ish e martune ste merr kekrush adin nami u bo qe ndahet njeri ju pershendes anonime ju flm qe egzistoni si faqe na jepni munsin mu shpreh eme kekru mendime familja, x personi, ose jeta ime e sakrifikuar nja mendoj mos me lind un sum kish mbajt si grua e di dhe nana tina mka ofendu per fmi kush vike hala ska e fajet un si pata hiq.