fbpx

Nuk dua ta ndaj nga burri por vetem ti rrij afer, saher me tregon problemet qe ka me burrin mua me hyn edhe me shume ne zemer...

Nuk dua ta ndaj nga burri por vetem ti rrij afer, saher me tregon problemet qe ka me burrin mua me hyn edhe me shume ne zemer…


Nuk dua ta ndaj nga burri por vetem ti rrij afer, saher me tregon problemet qe ka me burrin mua me hyn edhe me shume ne zemer… – Pershendetje jam nje djal nga Tirana i martuar dhe dua te pershkruaj historin time flm faqes qe na e mundeson per te marr disa opinjone nga njerzit apo kshilla,ateher un dhe komshia ime kemi hyrje dalje ne shtepi kalonim mir njihemi prej kohesh ne lagje iki ne gjermani per pun dhe me lind ideja ti coj ftes komshies pa gje te keq duke u pershendetur kjo filloi tme conte zemra figura me puthje ne mesenxher aty pyta veten kjo sme ka puthur ndonjeher kshu me figura me zemra sepse e  …(vazhdon historia me poshte…)

kam pas shoqe me nje fcb te vjeter por se kam me fcb e vjeter dhe keto puthje dhe zemra nuk kishin ndodh ndonjeher dyshova dhe un nje dit mendova ti coja dhe un po gjithnje e mendova si per rrespekt nejse filloj duke then tkam shum xhan un prap dyshime,vij ne Shqipri e takoj dhe puthemi ne faqe hera par qe u puthem ne faqe dhe duke ber muhabet me shprehet per burrin nuk shkoj mir me shan e kapa me tjetren duke folur ne watsap me thot komshia dhe me shan ofendon duke me then mua un bej perdit sherr me hengri koken por un nuk e dua me por skam ku shkoj kam femijet i them un rri aty ku je mos ik nga shpia ai te bej cte doj nese nuk e do lere te lir kaq i flisja per te mir,duke fol ne pvt un me komshien me puth zemra ne pvt dhe me shprehet prap burri kshu burri ashtu por mua ngadal me lindi nje ndjenj dashurie apo keqardhje ne zemer dhe tani me ka hypur nje ndjenj e bukur per ate femer un nuk dua ta ndaj nga famija un dua vetem ti rrij afer ta mbeshtes ta ndimoj kur ka nevoj ndoshta asaj nuk i ka lind  …(vazhdon historia me poshte…)


ndonje ndjenj per mua por un kisha dyshime nga keto xheste qe bente me mua dhe sa me shum ajo me tregon per burrin qe bejn sherr mua me shum me hyn ne zemer,me pak fjal kjo komshia me ka hyr ne zemer i shkruj gjithnje si je jam shum merzit thot vetem sherr por un tani skam siguri ke ajo qe a ka pelqim kjo tek un apo jam un gabim qe dyshova nga xhestet dhe veprimet e saj ndaj meje ne kete perfundim te historis dua mendime nga komentusit me jepni nje mendim a tja shpreh ndjenjen qe mka lind per ate apo jo ,ska renci pse jan komente negative apo pozitive un do ti marr per baz te gjitha do ti rrespektoj flm rrespekt.