Nuk du

Nuk du me nda prej te dashures edhe pse ma mori virgjinitetin, se e di qka osht me lendu dikon!

Nuk du me nda prej te dashures edhe pse ma mori virgjinitetin, se e di qka osht me lendu dikon! – Ju lutem anonime. Kam halle pa fund nuk di si te vazhdoj me tej desha ti shpreh ndjenjat e mija me ju sepse skam guxim ti tregoj askujt prej familjes. Jam nja vajze 22 vjeqare nuk jetoj ne kosov jam rritur me kultura shqiptare familjen e kam shum fetare dhe kam gabuar nje here si gjdo e re duke menduar qe te gjith njerzt jan njesoj si vetja ime mos ti bej keq ndokujt kam shkuar ne ks per nje djal me te cilin kam folur 1 vit permes netit e kam pare edhe kamer po kisha deshir edhe ta shihja live edhe pse ishim te sigurt qe e donim njeri tjetrin sidoqoft shkova ne ks kemi dal heren e pare shum i mir i bukur taman per qefin tim por un nuk edija qe kishte pasur te dashur mua me kishte vetem per letra e kuptova shum von un kam qen krejt e tija duke menduar qe do martohem me te ka qen i pari per mua dhe i fundit tash me ka thene qe nuk mundem me u nda prej saj se edua dhe jemi te njoftuar me familje perse me ka genjyer perse ka luajtur me ndjenjat e mija edhe un e dua por edhe nese pranon nuk dua ta ndaj nga e dashura se e di qfare esht te lendohesh qfare te bej sjam me si me ka lindur nena familja me thojn per djem por smundem te pranoj keshtu si jam ndihem ne faj dhe e dua ate djale shum qfare te bej pa ofendime ju lutem qfare mendoni.