Njeri kur e don dikon duhet me nejt si mir si keq me to, qishtu o jeta por Ajo se kish pas kete mendje! | Histori Të Jetës

kur e don dikon

Njeri kur e don dikon duhet me nejt si mir si keq me to, qishtu o jeta por Ajo se kish pas kete mendje!

Njeri kur e don dikon duhet me nejt si mir si keq me to, qishtu o jeta por Ajo se kish pas kete mendje! – Pershendetje histori te jetes, deshta te tregoj nji histori te timen osht histori e vertet. Jam prej kosoves dhe jam kan ne lidhje me nje qik 6 vite kemi kalu 2 vjet dhe 4 vjet jemi kan te fejuar kemi pas kohe te mira po kemi pasur edhe kohe te keqija si qdo lidhje. Njeriu kur po dashurojke po u shprehke ma shum kam mendu qe nese un jam i sjellshum me to edhe tu ja shpreh dashurin qdo her asaj ja la nje pershtypje te mire po fatkeqsisht ska ndodhe keshtu veq ma keq u ndisha i injorum vazhdova hala me to kaniher u bojsha nervoz i folsha ron por u kthejsha shpejt i kerkojsha falje kam nerva edhe un e doja shum tani jo knej familja jote spom dojn a fakt familja e dojshin respektojshin e krejt a un asniher si kam Than per familje te saj ja respektojsha gjithmon sa her kam shku e kan ardh te une nejse tu vazhdu kshtu nje dit me tha po du mu nda prej teje pa i ba asgja i thash arsyja me tha pe sheh edhe vet spo na shkon e un nuk u pajtosha diqysh se e dojsha po njeri kur e don dikon duhet me nejt si mir si keq me to qishtu o jeta po ajo se kish pas kete mendje nuk u pajtosha hiq me ndarjen se ska pas arsyje se Kam trathtu as kurgja jam djal i shpis punoj fal namaz agjeroj i respektoj njerzt i du njerzt se me thon njeriu qe i bon diqka keq ose e trathton at her kerkon mu nda po besomni ska pas kurgjo hiq un me than kam Pasuri apo najsen skam kam Jete mesatare si krejt ne kosov nejse i thash okej un shum i lendum ska mujt me mar veten se di sa mas do muji i kam shkru apet hajde bomi apet bashk po me injoroj edhe diqysh me vike inati kur me injorojke se besojsha me don po jo prap i kom Shkru mas do muji po ska pas rezultat se njeri kur e don dikon lufton me gjith shpirt po kshtu ish jeta ju kerkoj falje qe kam shkru kaq shum dua nje mendim prej te gjithve i lexoj te gjitha se a ja vlen te mendoj per to hala dhe te pres nashta kthehet a te vazhdoj jeten dhe nese asht kysmet me gjet femen tjeter, ju faleminderit!