Nga xhelozija qe kojshija me shikonin,Burri me linte pa rroba ne rruge ishte nate dhe ftohte... | Histori Të Jetës

Nga xhelozija qe kojshija me shikonin,Burri me linte pa rroba ne rruge ishte nate dhe ftohte…

Nga xhelozija qe kojshija me shikonin,Burri me linte pa rroba ne rruge ishte nate dhe ftohte… – JU LUTEM ANOMIM Përshëndetje histori të jetës dhe të gjith lexuesit, historia e jetës time ska mbarim po do mundohem ta shprehi kët dhimbje sa me shkurt, jam një nëne e 3 fëmive të shëndosh fal zotit jetoj jasht dhe jam e martuar gati qe 10 vite jam 29 vjecare, jam njoftuar me burrin tim ne kosov ne vitin 2009 kemi kaluar gati 1 vit bashk gjat atij viti me ka trathtuar me ka shkatrruar komplet dikur vendosa te largohem dikun 1 muaj nuk kam pas kontakt me të edhe pse me shkrujke e me thirrke non stop një dit rastësish isha me qiken e halles dhe me pa erdhi dhe ma futi ni shuplak në rrug pse un kam hup kontakte me to dhe spo du me te jem me të prap se prap nuk me lejke rahat me vike te banesa nejse un prap pranova te jem me të por un u ktheva prap ku jetojsha (jasht) dhe folsha me to non stop vendosum mu feju dhe mbas 6 muaj fejes mbeta shtatzan dhe u martuam gjat shtatzanis se par ishum ne kosov sepse burrin tim e kan kthy kosov qe kur ka qen 18vjeq shtatzania ime e par ishte si nje film horrorr per nje grua te re dhe nje nëne me ka rrah per hic kurxho vetem pse kojshija po kshyr ka shpija jon ose pse un nuk po shkoj (jasht) te familja e tij ne lind po pse te familja jem nje dit me rrahu aq shum sa qe me gjveshi krejt dhe me qiti per jasht me falni ne shprehje pa as nje tesh vesh as te mbremshme ishte nata dhe dimer shum i ftoht un isha shtatzan ne muajin e 7, me mbyllke ne garazhd ma fike driten dhe atu rrisha ka 2-3 or, dilke diten ne pr qdo dit vike ne mbramje 11 nates as 30 cent per buk nuk mi lejke se thojke ti shkon e thirr naj kon ne telefon besomni kurr se kam trathtuar as kurr mendja anej sme ka shku kurr e kom dasht e kom per ballu shum dikur ja filloj mu qetsu me malltretime erdhi ne te zezen ku jetoja un dhe familja ime edhe e tij (jasht) por ja filloj trathtija e tij erdhi dhe nuk la gjë pa me ber kam pa vidoe tij me femra qe as smund ta paramendoni kam pa foto tij me femra ky vetem neper burgje e ka qu jeten e neper rrug e lavire un e shkreta me 3 fmi gjithmon vetem gjithmon tuj hjek e tu u ballafaqu me jeten vet i kam rrit femijet vet jam nëne baba per femijet e mi kohen e fundit dul nga burgi dhe para se te lirohet me premtoj ndryshim me premtoj jet me te lumtur kishe u pendu nga gabimet e tij por prap se prap i njeti do mbet ky jam lodhur rrepsisht un skam nevoj per të e di qe mendoni qysh po thu ashtu per burr po i kam te gjithat ketu e kam shtepin time parat e mija ky vetem stres dhe dhimbje po me shkakton kam vendos mu nda por spo di qysh tja bej neje me falni e zgjata pak kisha per te shkruar edhe shum e shum gjera tjera por spo mund mu shpreh e me shkaktu dhimbje me shum se sa qe kam, ju perdhendes shum