Nga inati filloj te me rraf sa dhe humba njerin femi, familjes i tregova dot kete qe kalova dhe... | Histori Të Jetës

filloj

Nga inati filloj te me rraf sa dhe humba njerin femi, familjes i tregova dot kete qe kalova dhe…

Nga inati filloj te me rraf sa dhe humba njerin femi, familjes i tregova dot kete qe kalova dhe… – Mrb dua anonim te ngelem. Dua te rrefej per jeten time Ne pika te shkurtera shpresoj un ndoshta ju do te merziteni. Isha 2 vjeqe me kishin ber operacion nga dhjamthi (bruhi) Kur mbusha 14 vjeqe u bera operacion nga ambadesiti (zorra qorre) 18 vjeqe isha gjimnaziste fundi i vitit maturante me shkeli kerri me the kemben bera operacion. Kur fillova studimet thash me vete nuk do kem vuajtje me por jo vuajtja me shkonte pas me kapi migrena Ne fund te studimeve u dashurova me nje djal ai sillesh mir me mua ne fillim mendoja se me dashuronte por jo ai kishte dashuruar leket jo mua Ai me shtyu te i tregoj familjes dhe un si naive mendoja se me dashuron ky Dhe un i tregova familjes dhe ishin dakord familja ime nuk beren pengesa se e doja Vuajtjet filluan ktu me mori ne shtepi te vet dhe nje 3 muaj u sillte mir sa me la shtatzen pasi kisha 3 muaj shtatzani kisha 2 bineq dhe e dinte qe nuk do kem mundesi me i hjek femijet dhe ai filloi te me shtynte te i kerkoj lek njerzve te mi sa nje dit i thash nuk i kerkoj lek ai nga inati filloj te me rraf e me beri per spital sa dhe humba njerin femi. Kete tmerr qe kalova nuk ia tregova dot familjes. Pasi u sherova erdha ke familja ime ai filloi te me kercenoj do te lej nqs nuk i kerkon lek familjes un i thash nuk i kerkoj dhe nga stresi qe kisha humba dhe femin tjerter dhe vuaj akoma per 2 engjujt qe i humba. U ndava dhe nga ai 29 vjeqe jam po me duket vetja si nje shekull kam kaluar por prap jetoj me shpres se do ket nje te ardhme per mua te mir. Me fal se e zgjata shum dhe me falni nqs kam ber ndonje gabim ne shkr** gjith te mirat qofshin mbi ju!