Nena e tij qajti bara me mua kur kuptoj se ai me kishte tradhtuar dhe une po ik, tani po fejohet dhe ajo me... | Histori Të Jetës

tradhtuar

Nena e tij qajti bara me mua kur kuptoj se ai me kishte tradhtuar dhe une po ik, tani po fejohet dhe ajo me…

Nena e tij qajti bara me mua kur kuptoj se ai me kishte tradhtuar dhe une po ik, tani po fejohet dhe ajo me… – Prsh Desha te ju shkruaj me zemer te plasur Ju lutem pa ofendime me jepni kshilla,edheun si gjdo vajz tjeter Kam qen e dashurua me nje Djal qe kur kemi qen 18 vjet jemi dashur me njeri tjetrin,edi qe edhe aj me ka dashur Mua ne kemi kalur tgjitha momentet se bashku,Aj ka qen afer meje ne gjdo Moment,kemi qen te njoftuar familjarisht edhe pse kemi pasur kundershtime nga familjaret ne i kaluam te gjitha veshtiresite vetem te jemi te lumtur, Kete ver kemi pasur te fejohemi,Mirpo ai ndryshoj Kohve te fundit nuk u sjellke si duhet me mua,gjithmon gjente arsyje nuk dilke shpesh ne takime me thoshte po jam i zen me pun dhe un i besojsha shum se e dojsha dhe ende e dua,disa muaj me heret i pat shkruajtur ne fb nje vajz qe ishte takur ky me te mirpo me bindi se ka qen ku*v e Czinove thoshte jam mashtruar dhe e kishte nje leter me shkronja te kuranit dhe e shkeli para syve te mij qe te me bind mua se me don,mirpo tash nje dit un shkova tek aj dhe aj kishte nje telefon tjeter qe mbante tinxa dhe aty pash qe kishte shkruar me nje vajz,nga inati me ka shtyr per toke skishte qfar te bente tjeter i thash duke qajtur qfar je duke ber keshtu me mua thoshte nuk esht e veretet,fola me nenen e tij ajo qante bara me mua ajo shum me ka dashur dhe edi qe ende medon,ati i thosha se qfar po ben kshtu thoshte me ka hyre dreqi ne Trup,dhe thoshte se skam asgje me at qiken,un emorra numrin e asaj qikes dhe i shkrova asaj i thash se ky esht i imi ajo ma kthej tha un smirrna me ty Lop,dhe fjal banale,Aj ma skishte ftyr me dal me fol me mu vetem permes telefonit i thash apo don me vazhdu lidhjen me mu a me ate tha me as njanen tha na nuk mundem me qen bashk Dhe prej asaj dite gati jan ber 1 Muaj un gjdo nat vetem qaj e urrej veten qe ja kam fal te gjitha me ka mashtruar,Kam folur me babin tim me babin e tij aj as nuk e hap telefonin,Babi i tina shum me ka dashur me tha ky kur tka tradhtu tash edhe ma von ka me kan i njejti e Ka maltretu babi i vet,tash nuk kam kontakt fare me ta ika then edhe nanes se vet aj mos me fol me mu se ajo gjdo dit me thirrte Mua,e urrej shum veten se tme kishte len per naj vajz te ndershme,Po me ka len per vajza qka ika pas gjithkush,e degjova se ne korrik aj pu fejojke me at qiken e per mu ska me pas lumturi Kurr gjithmon keshtu ka mem shku jeta duke vuajtur,sepse ka qen dashurija ime e par dhe nuk po mundem me harru gjdo nat qaj per te i lutem zotit gjdo nat te ma marr shpirtin se nuk du me jetu keshtu Ju faleminderit.