Nana e tij m'ka thon "Mos bo kaq shum mas djalit tem", Une tu menu qe po don me m'largu, Ajo e kish pas per te mire! | Histori Të Jetës

Nana e tij

Nana e tij m’ka thon “Mos bo kaq shum mas djalit tem”, Une tu menu qe po don me m’largu, Ajo e kish pas per te mire!

Nana e tij m’ka thon “Mos bo kaq shum mas djalit tem”, Une tu menu qe po don me m’largu, Ajo e kish pas per te mire! – Mirmrama do te doja dhe un ta ndaj historin tim para 4 vitev e njoft nje djal ne kohen mat fshtir per mu nje her veq shok tani dikur fillum nje lidhje dy vitet e para kan qen vitet mat mira per mu u mshtetsha te personi ma i veqant i jetes tem apo ma shkurt kshtu e kom menu un e kom dasht teper e kom prit 11 muj burg tan kohen jem kon ne kontakt bashk um shkrujke letra i shkrujsha kom shku si budallic me pa kom rreziku per to shum mpat premtu kur del kem mu martu e un tu i besu qdo fjal qdo rren ti gjith sa her e kom taku familjen e ti um doke se pom kqyrin shtrem se po i pengoj kur shkojsha ne vizit me pa amo tash i di arsyt pse u kon qeshtu se ata e kan njoft djalin e tyne qfare e kan nona e ti u kon gru teper e mir mka thon mos bon qikaq shum mas djalit tem po un tu menu qe po don mem largu ajo e kish pas per te mir tem kur dul krejt u ftof as qe mka thirr mem thon dola prej burgut as su lodh thu se un per to skom egzistu kurr edhe jom kon lendu shum ma boni skom koh qe merrna me ty nima um lendoj shum me fjal ja nisa me kajt ma boni kur te mushesh men thirrem ni koh na shkoj lomsh kur dojke aj me fol kur dojke mu taku tash jom largu un prej ti mas do mujve nis tum shkru prap kur ti mteket un po duu me fillu jeten tem pra pi fillimt amo spo muj ne kon me kerkon e kom blloku veten veq pun shpi kur i shoh fmi e vogjel mkallet shpirti shpesh tham a kisha mujt me pas edhe un ni fmi ne krah tem po smuj me kon as afer ni djali ma ka dhon djeg spo di qka me bo oferta kom amo asnjo spo muj e pranoj se bjen ni idijot e prish ni mahall thoj nat te mir anonim ju lutem faleminderit shum