M'tha "M'pelqen shume amo se kom dit qe me kthehet ish femna qe e kam pas ma heret, ata e du ende"! | Histori Të Jetës
se kom dit

M’tha “M’pelqen shume amo se kom dit qe me kthehet ish femna qe e kam pas ma heret, ata e du ende”!

M’tha “M’pelqen shume amo se kom dit qe me kthehet ish femna qe e kam pas ma heret, ata e du ende”! – Pershendetje ju lutem anonime dua tmbes. Kam shkruar ktu edhe me par pasi osht një faqe ku na duhen kshilla apo kritika dhe mund tshprehem ma leht. Jam ajo vajza qe kam than djemt e kan fajin qe po mashtrojn vajza me perjashtim amo shumica po kjo so tema qka deshta me.fol sot problemi qendron une kam folur me disa djem thjesht per me gjet personin e duhur edhe pse ne mosh e’re jom 21 vjeqe dhe skom pse mu ngut amo senet ndodhin e skemi qka me ba deshta me than djali i par qe kam fol me ta mu ka largu pa shpjegime niher kam dal me ta nkafe sen ska ndodh amo ma ska dasht me vazhdu tjetri mbas 1 muji e kam kuptu qe osht i njoftum edhe me kta veq qka kom fol se jasht ka jetu amo niher e kom pa krejt qka ma ka mar emrin ne një vend edhe kom vazhdu me fol me ta edhe një koh pasi ka rrejt rast i imponum edhe ndahna prej saj se se du amo mu mlendoj e mka rrejt edhe e kom kuptu qe kam gabu qe kom vazhdu me fol me ta mbas 2 muj a 3 një i afërm mnjoftoj me një shok tvet edhe pse at person edhe ma heret si figure e kom njoft nejse ja nisem me fol edhe pse sfshum pelqejke aq edhe smu pershtatke nbised vendosa me fol me taa pasi i afërmi e ka livdu shum folem pak dit tum than kom qef me kan e sinqert edhe une atij dulem ni dit nkafe me taa edhe me at tafermin mir shkoj I kisha pelqy nejse folem mas ni dite me tjetren nkafe nejse me ish tdashuren edhe ish pajtu me ta edhe mu mkallzoj ky i afërmi edhe i thash niher se pranojke qe u kan nkafe me dikon deri ja kish bo ky personi qe e kom une diqka tkom pa me sy a po rrej une edhe une ja bana ky mu sum rren edhe un ja bana bllok e atij qe e kom un diqka ja ka ba mka pelqy kjo qika per mu amo se kom dit qe pajtohna me kta femren qe e kam pas ma heret mvjen keq amo ajo mu ka kthy e kom dasht amo pse aj me ja nis me fol me mu kur se ka harru tkalumen e u kallzu i pasinqert jo qysh thojke jom i sinqert se mos me kan pa aj X personi kumedit a kish kallzu a qysh kish vepru amo krejt qeto sene mkan ndodh per ni koh tshkurt edhe sdi pse bash jom person i sinqert e urt e dashne e spo di ku osht problemi pse skam fat njet qka menoni ju kurr ni person qe ja vlen serdh njet teme! Kaloni mir.