Motrat e burrit ma lodhen shpirtin, jan te martuar dhe nuk me lajn rehat po mendojn qe une e kam marr shtepine... | Histori Të Jetës

Motrat e burrit ma lodhen shpirtin, jan te martuar dhe nuk me lajn rehat po mendojn qe une e kam marr shtepine…

Motrat e burrit ma lodhen shpirtin, jan te martuar dhe nuk me lajn rehat po mendojn qe une e kam marr shtepine… – Prsh per te gjith ju te faqes ,jeni shum te mir ju percjell qdo her ,Anonim ju lutem ,Halli im qendron keshtu ,jam e martuar kam burrin dhe djalin , raporti me familjen e burrit disi esht shum i luhatshum edhe krejt shkaktar jan motrat e burrit , nuk e di bre pse jan qaq te kqija gjithmon na ndezin ne familjen edhe pse nuk jan aty veq njonja esht beqare se mu si nuse nuk me dojn hiq se as burrin smaa dojn e shofin gjithmon me imjoranc besomeni se nuk dii bre moo as qysh muu sjell edhe psee boll sillna mir per hater te burrit pom djeg kryt besomni kur po bajn panika ne shpi aman me jepni naj kshill se qysh me vepruu me too qka me boo un si nuse se kom raa ne hall se me shofin jo si njeri te shtepis se edhe unee nuk jov rrasi qaq po psee jan qaq te kqija ne zemer aman por Fati im esht qe nuk jetoj ne kosov sa ti kem naper kemb mjuu pa ftyren , spese atoo jan rrit me nje mentalitet shumm te ult qe ka pas edhe maltretim familjare tash qe jam martuu unee atyy me shofin me njee syy shumm keq dmth , po menojn qe jav morra edhe shpin , gjitmon me ofendime me maltretime , me marr burrin e mu nda prej tynvee krejt se di ky esht i dhimshum shumm edhe so i keq pom dhimet , po ato nuk po durohen bre ju besojn krejt qka falisin te tjeret e neve nuk na besojn aspak , jam rri me njee familje te lir e te dashur shumm psee ktaa nuk jan si familjaa jem pse moj te rrejn nsyy se kan dert pse , po mu bo si kto duhet me fol keq per qdo njanin ama un se kam at natyr bre a mbesoni qe mem pas than dikush qe ki me pas qet barr nashtaa kishnaa kesh po qe mbjen me provuu vet e me pa qka kokan kunatat motrat e burrit jaaaa pa men se kur te kan atoo interesat. e vetaa qysh bahen melaqeee bre si tii perfundojn avavav nuk i njee njerii moo ama un spo dii qka me boo me too bre spo dii a me besoni se ne hall kam raa.ndonje kshill ju lutemm.