Mos mendo qe ka me ta dhuru dikush dashurin sikur une, e di qe po e lexon kete une ende te kam ne telefon si... | Histori Të Jetës

Mos mendo qe ka me ta dhuru dikush dashurin sikur une, e di qe po e lexon kete une ende te kam ne telefon si…

Mos mendo qe ka me ta dhuru dikush dashurin sikur une, e di qe po e lexon kete une ende te kam ne telefon si… – po Munona me Harru amo në Ënderr me vjen edhe PSE 1 vjet ësht bër gati qe jemi Ndah ??prsh Redaksi e nderuar kam nderi ta ndaj me ju kët Histori me ju nuk ësht Hera par që shkruaj por në at koh kur kam shkrujtur kam shenu vetem gjëra të Bukura se nuk ko njëri që na ndan por nuk erdhi asnjë njeri që na ndajti Ndarja erdhi nga vet Ajo
jam një djal I Arrita Gati 28 Vjet jetoj dhe punoj në kosov dikur e deshta dikë besoni ma shum se gjdo njëri po mbi gjitha ma Shum se vet veten time Ajo ishte gjithshka për Mua edhe PSE nuk më flat më Ajo ne telefonin Tim e ko emrin ”Princesa ime.” ishte gjithshka për mua dikur ne I dham bes njëri tjetrit se nuk do të ndahemi Kurr . edhe emrin e fëmis ton ia gjetum por kot u prish gjithshka Filloj u bë njëri . Arrogant sikur fola më vetvetin Sikur mej bo Magji Dikush AQ u ftof prej meje ajo jeton larg shtetit tim mir po nuk kishte asnjë moment që nuk ishmi ne telefon pamvarsisht sfidave dhe Sakrifices që kemi bër për njëri tjetrin. Arsyja e ndarjes ton ishte sipas mendimit Tim se Ajo Filloj që të flas më dikë tjeter Un e deshta Shum Sa që bëja bë në emer të Saj Ajo ësht pjes e kësaj Faqes Andaj un Publikisht po të dhem mos mendo se do ta dhuron dikush Lumturin ashtu siq ta dhurova un kam ndryshuar Shum mir po .Zemren time ende qendron ti edhe PSE gjat grindjeve të kam thën nuk ttë Dua më të Them Mirupafshimi por Jo Lamtumir sepse do Vjen Dita kur do të më Takosh por mos mendo se do të pres me Lule në dor hmm kam Shum qfar të shkruaj po me kaq po e përfundoj dhe tju pys juve Lexues të dashur se qfar ësht në pytje me kët tradheti apo ësht bër gjë Normale Ju pershendes