fbpx

Mem pas than najkush po te tradhton burri i kisha than po rren, e nxuna me syt e mi ne veper dhe mu arsyetu se…


Mem pas than najkush po te tradhton burri i kisha than po rren, e nxuna me syt e mi ne veper dhe mu arsyetu se… -Pershendatje te gjitheve.Deshta edhe Une te shkruj ni jet teme si qe me ka ndodh.Une jam 23 vjet po jam lind e jam rrit mergim austri/wien.po jeten e kom pas shum te lumtur deri ne moshen 19 vjet po u njoftova me ni djal nga skenderaji po ashtu pak me njofti per mes familjes po une ni her skom pranu hiq se nuk dojsha me fol as me pas diqka me to po mas ni koha vendosa me fol me to me daten 24.02.2015 kom fol me X i tregum qdo sen per njanin tjerin ishim qdo send dakort ashtu edhe u pelqejshum shum me njanin tjerin e kuptojshim ne qdo Respekt ne mir kuptim po u fejum shpej me 1.05.2015 u fejum ishim teper te lumtur te dashurum po ashtu edhe martesa erdha me 16.07.2016 ishte dita ma e lumtur ne jeten ton se po bashkohemi ni her e per gjithmon ashtu edhe viza i dul gjithqka ishte rregull po diqka ndodhi qe kurrr sme ka shku mendja po as ne ander se kom pa qe ish burri jem me ka tradhtu gjith ka dale me tjera kur e nxuna tha ni shok i jemi ka fol me ni femer vet kur fola une me to krejt tjer qka tha po aty familja e tina e kuptum se na sjemi diqka mir me njanin tjerin aj kish tregu familjes po familja e mbrojten djalin e vet po kja ke pa drejsi me lan mu fajtore ne qdo sen kur une hupsha punen shkollen te gjitha mia per to e qdo muj shkojsha kosov te vjerriha me ka 3/4 dit pa burr shkojsha se kom mendu me dojn ashtu qysh i du une me gjith Respekt po tash jem nda kom vujt shum po ende vuj ende e du ende me mungon zani tia buzeqeshja e tina po mir une spo muj e falni hiq po sot aj me shkrun instagram Facebook Snapchat qdo vend vetem ndron adresa e shkrun don mu taku me mu don me fol me mu po un smuj me shkru se kur e mendoj far lumturi e patem e far familje e far jete po spo muj me fol me lendu veten mateper edhe familjes smuj i tregoj se bohet e madhe vjen puna deri te gjaku po une prap e du se di qka te boj….jam teper e lendume…. po ashtu edhe shum djem me shkrujn po une vetem per shoqni mendoj per ma shum me pas diqka se di pse nuk e di ju lutem me ndimoni me jepni do nje kshill