cdo dite

Me zvicerranin dilja cdo dite, kosovarit i thash qe se doja me, vuante gjdo dit m’thirrke se pranonte dot qe…

Me zvicerranin dilja cdo dite, kosovarit i thash qe se doja me, vuante gjdo dit m’thirrke se pranonte dot qe… – Pershendetje anonim ju lutem dhe pa fyrje. Jam nje vjaz 21 vjeqare para 3 viteve njoftofa nje djal nga kosova ishim nkontakt me te 2 vite dhe pse larg gjdo dit flisnim bashk u kuptonim mir nfillim po pastaj filluan mosmarreveshjet me te ishte shum gjeloz dhe smunda ta duroja mendonte shum ndryshe nga un pas 2 viteve e njofta se si esht n te vertet ne at koh njofta nje zvicrran qe me qendronte afer i shkolluar i but dhe kosovarit i thash qe se doja me vuante e qa te gjdo dit ntel se pranonte dot qe mka humb. Me zvicerranin dilja shpesh me koh u bem bashk kurr se kisha mendu tjem me nje zvicerran po ja qe zemra spyet kaluam 7 muaj bashk nje dit mtha qe duhet tndahemi se sdo jemi kurr tlumtur sdu t humbasesh familjen tende per mu etj pas 7 muajve lidhje fjal e premtime ndrroj nr ndrroj adresen punen e tgjitha 2 muaj sndegjova as gje nga ai para 2 ditve me shkruajti me kerkoi falje qe iku ashtu mtha mendova se do mund tjetoj pa ty e tgjej nje me kultur timen po ja qe smundem edhe pse e di qe kurr sdo tjemi bashk per ter jeten u takuam pas 2 muajve biseduam gjat kaluan nje dit tpaharrurshme bashk nsyt e tij e nsjelljen e nfjalet e verejta dashurin qe ka per mua por problemi esht qe aj do qe tdalim gjdo dit tjetojm bashk e shum gjera tjera por jo tmartohemi se jemi shum trinj per te esht shum e vshtir tpranoj se mdo vetem pse jam shqiptare e smund tjetoj rinin time me te siq do aj . Perderisa jemi bashk mflet bukur mba afer me njofton me shoqrin e tij etj por kur ne nuk jemi afer nuk mshkruan rrall . gjat kohes qe sishim bashk un e prit me lot nsy qe t kthehet pritja gjdo dit qe tme shkruan e aj mtregoj qe n at koh ka pas femra tjera dmth per nji nat jo dashnore dhe sdi qa te mendoj qa tbej ekam provu ta harroj smundem dot . Du ta ve nprov ta di me tvertet se a mdo apo jo e tvendos per jeten time ekam shum tvshtir kshtu . Kshilla ju lutem jo sharje jam vetem nje nga ato femrat qe u dashurun nperson t gabuar.