Me shume mund por e ktheva Burrin parp ne rrug te drejt, syri i keq deshti ta largoj nga cdo e drejt! | Histori Të Jetës

e ktheva Burrin

Me shume mund por e ktheva Burrin parp ne rrug te drejt, syri i keq deshti ta largoj nga cdo e drejt!

Me shume mund por e ktheva Burrin parp ne rrug te drejt, syri i keq deshti ta largoj nga cdo e drejt! – Pershendetje Jam nje vajz 25vjece e martuar me dy femij jam martuar si cdofemer qe ka ender te martohet me dashurin e par dhe endra u realizua.. ishim te lumtur gjithnje e me shum na shtohej dashuria deri ne momentin kur na pa syri i keq ta quajm sepse magjia ka shum emra .. buri im filloj te luaj bixhzin filloj te bej pazare te ndryshme ke vetem po thellohej ne borxhe mi shiti gjitha florit e ari cka kisha filloj tme rihet e un bile ne muajin e 9te shtatzanis me femiun e par un sdija cka ndodhte nena e ti i fshihje te gjitha prej meje bile bile mu perzike kur e pyetsha ku esht ku rije gjith naten e un me dhimbje kaluan ditet vec keqsohej gjendja ja nisen me ardh burat para deres mi lyp paret un sdija send vec qaja lindi djali e vetme shkova ne spital askush sme ndihmoj e shum e shum ndodhen deri ne diten kur shkuam te nje hoxh i cili bente rukje me kuran zoti e shperbleft e fitova burin perseri at ne te cilin u dashurova po vujtjet skishin te ndalur perseri magjia na goditi u larguam nga shtepia jetuam per 3muaj ne ch mendoja se linda perseri sa e lumtur isha ….lindi vajza habitesha me burin si po lujke si po gzohej e un qaja nga gezimi mirpo nuk zgjati shum gezimi vendosi buri e doli ne gjermani ce 1vit jeton ne te zez e un me at sdi si mu shpreh te cilen e quaja nen mbeta vetem ne shtepi cdo dit me ngacmojke un u habita shkuam ne gjermani tek buri edhe ajo.si gjithmon erdhi te na e mbaj qiririn i thomi ne vjehri jem jeton ne gjermani sdi sa.vite ka krijuar familje e per ket spi intereson hic ndejtem 3muaj ajo u kthye nshpi pasi e pa qe ska bur sepse vjehri jem as nje nat nuk erdhi me hang dark a me nejt me grun e ti ..un me fmit ndejtem ne te zez se skemi dokumemta as buri jem ska po.ri ne te zez e kuptova cka eshte lumturija sdi si ta shprehi at dashuri at gezim … Mu desht te kthehem perseri ne maqedoni kur ketu ja nisi si perher vjehra jem me sene ci smun me i duru as nje i cmendur un as nje hap se boj pa pyet burin e ma tmdhejt qe jan nshpi e ajo po mthojke dil e banu ku**e se sje per xho tjeter mu mu teren syt dhe i mora fmit shkova te prind e mi u ban 3muja un te.prind kontakt me vjehren skam por elhamdulila buri nga dy tre her mparaqitet ntel … nuk e di qka me bo per me mujt mei hek kto prbleme nukdua tkemas me vjehren as me burrin sepse skemi me jetu gjate dua ate qe kemi jete te jemi te qet dhe mos tkemi probleme , nje kshill per gjith qe mendoj se kan magji apo siire le tshkojn te njerzit me.pervoj per rukje islamike e jo te.faltoret se po jav tollovitin en ma shum mendje E.zgjata mendoj po.si.tgjith vujtjet nuk pershkruhen me fjal dhe flm per kshillat e komentet ne vazhdim .