Me shokun e ngushte deshtem me i ndrru grate per nje nate ,por ato nuk pranuan dhe na lan,jemi pendu e na ka mar malli per to por nuk po... | Histori Të Jetës
Me shokun e ngushte deshtem me i ndrru grate per nje nate ,por ato nuk pranuan dhe na lan,jemi pendu e na ka mar malli per to por nuk po...

Me shokun e ngushte deshtem me i ndrru grate per nje nate ,por ato nuk pranuan dhe na lan,jemi pendu e na ka mar malli per to por nuk po…

Me shokun e ngushte deshtem me i ndrru grate per nje nate ,por ato nuk pranuan dhe na lan,jemi pendu e na ka mar malli per to por nuk po…-Tungjatjeta te gjithve e stafit ju lutna anonim du me mbet se du me nda historin tem jeten tem qe gjithqka mlidh me 1 shok qe e kam prej qerdhes edhe ma kurr nuk jena nda me njani tjetrin..Jom ni burr 29 vjet jetoj me familjen nanen e baben e kam 1 shok qe as nata nuk na ndan qdo sen bashk e kena bo prej qerdhes e shkollen fillore e tmesme deri fakulltetin bashke e kena kry nuk muj me menu jeten pa to edhe biznisin bashke e kena edhe jena martu veren e njejt niher kena pas me u martu per 1 nat se si me to qe jom i lidht e kom ma shum se vlla i kom edhe 2 vllazni prej nanes e babes po me ta sjom i lidht shum…Kur jena martu grate i kena gjet si shoqe nfillim ja patem nis per hajgare po sdi u bo puna pernime u martum edhe pse jena kan e jena qefli kena qef me dal me i ndrru femnat edhe nime qdo sen e kena nda bashk me pare me buk bile edhe femnat nt kalumen niher e ka nxan njani tani e kena bo punen ja kena kalu tjetrit po grave ju kena thon jeni kunata bashk munet me ndodh qe keni me nejt ma shum bashk se me neve shkaku i biznisit udhtojm shpesh nejse najher edhe per qef po grat i kena rrejt per biznis…1 moment patem dal jasht venit e kena provu me bo 1 marrveshje tmadhe qe nuk na ka marr menja qe bohet po prej budallakis u lidhem me shokun e jetes qe nese bohet i ndrrojm grat per 1 nat qe nuk bohet kurgjo kerkujna ama me majt fjalen qysh i kena majt si gjithe se nuk na merrke menja qe bohet hiq veq e provum qorrski me than kur pahiri dhezi lujtem krejt une shoki jem sna nijke per kurgjo se e sigurum jeten me than po tash ish puna qe u lidhem me i ndrru grat nuk dishem qysh me ju than se mos me ju rrejt nuk ishem qaq tlidht me gra so qe na ka ni shum e ju tham 2t jena lidh qishtu qishtu e skena menu qe munen me nxjerr najsen problem grat se jon kon boll moderne qe nuk jau nin plus asnjana kur i kena martu nuk jan kan te virgjera po ndodhi qe …Me shokun e ngusht u lidhem me i ndrru grat per 1 nat po na metem vejana se grat na lan si qyqe ne rrem…grat tu qarten a jeni normal ju a keni pi dro g a qka me ndrru grun a keni moral ju a ju vjen inati na smujm me jetu bashk kshtu ku me dit qka na shtini neser me bo edhe ja therren shkun te familja e tyne neve knej familjet mos me ju rrejt nuk u quditen shum se qka skena bo nkit jet me shokun tem sa budallakia sa problemi edhe normal than qe nuk osht normal ky sen po kurgjo kerkujt nuk na teshen shum…Po mos me ju rrejt i kena ra pishmon se na ka marr malli per gra jena msu me to nuk jan kan asi qe na kan pengu me nejt me njani tjetrin e nuk na u kan perzi po spo vin se i kena thirr najher i njekem me kerr ju rrim para shpis po badihava jon idhnu shum po na nuk nalem ja kena me i bo per veti apet ja nuk i thojm vetit po edhe ato inatin e madh se kan me u kthy se qe po i percjellem nuk po dalin me najkon a najsen se mos me kon t interesume e kishin gjet tjetrin meniher…