Me pelqejn dimijat dhe i vesh shpesh fshehtas, po kam frik te i tregoj gruas se nje dite me tha...! | Histori Të Jetës
i vesh shpesh fshehtas

Me pelqejn dimijat dhe i vesh shpesh fshehtas, po kam frik te i tregoj gruas se nje dite me tha…!

Me pelqejn dimijat dhe i vesh shpesh fshehtas, po kam frik te i tregoj gruas se nje dite me tha…! – Pershendetje ! e kam nje hall te madh ju kerkoj te me ndihmoni ! Ju kisha lut se pari mos mem shajt, as mos mem nem, se tutna dhe j besoj Zotit ! I kam 27 vjet, e kam nje hall qe disa vite. Nuk di pse dhe nuk mund ta kuptoj qka u bo me mue pse e kam kete vesë. pa ndonje keqkuptim, ju tregoj se jam shum i trent mas dimijave, me pelqejn teper, non stop ment qaty i maj, i veshi shum shum shpesh vet ne dhomë, me pelqejn dhe e ndjej veten shum rahat ne to. kurgjo kerkujna keq nuk pi boj, veq qe i veshi shum, edhe tinza, normalisht veq ne dhom rri, kur jam veq vet ne shpi, athere dali ne sallon edhe rri vet qashtut. nuk e di pse me pelqejn qekaq shum dhe prej kurit, amo ka disa vite. kaniher mendoj qe nuk jam normal, por nuk po i boj askujt keq (perveq vetes time). jam i martun qe 4 vite (PO MASHKELL JAM). Gruja ime pom doket qe ka nis me verejt diqka. SHUM E DU GRUEN TIME, AMO SHUM ! DHE JO NUK JAM PEDER ASPAK ! Por thjesht me i vesh dimijat me bon me ndi veten teper mir dhe rahat nuk e di pse… e vuj shum kete gjendje amo spo di qka me bo. Mos kujtoni qe veshi jelek e lyhna si nuse hahaha. Nuk asht deshira jeme me i pergja me nje nuse, po vetem me i vesh dimijat.. sa per nelt rri me maica te miat. Nuk muj me pyet dikan a ka raste qera naj kush qeter se e di qe kurr kerkush nuk tregon ksi gjera. Amo ju kisha lut me ma tregu mendimin e juaj pa ofendime (MOS UM SHANI AS MOS UM NEMNI) SE JAM NJERI KAM ZEMER EDHE NDJENJA ! Gruen time shum e du shum e rrespektoj, nuk po kam guxim me i tregu se tutna qysh reagon. Pom doket qe ka nis me vrejt diqka se kaniher e veren qe dimijat nuk jan qashtu qysh i ka lon ajo vet, dhe me pyet : kush po i livrit.. dhe ta merr mendja qe po i vesh naj kush ! nuk po di qka me bo, knej po tham “po kurgjo keq kerkujna spi boj bre” po edhe e di qe nuk ban se asht tesh e femrave… amo mue um bon me ni veten shum rahat spo di qysh me ju tregu. tkisha jetu veq vet pale ku jasht kosoves garant perqdo dit vet ne to kisha nejt. e kam qel ket profil ne menyr anonime veq per me postu kete histori, shpresoj qe nuk e kam traumatizu naj kan, ndihmonum ju lutna kallxoni mendimin tuaj. A mendoni se duhet me i kallxu grues ? Nuk asht qe me pelqejn gjitha llojet, po veq ato qe jan asi te holla diqysh sikur satin shum shum i holl, ma shum perpara jan bajt qasi. Se qato jan diqysh ni matrial te limushme dhe me nxejn “se*ualisht”. Me falni se boll marre pom vjen me shkrujt qeshtu per qet pun. Amo kur i deshi menzi pres mem ardh gruja edhe me bo se* me to. (Edhe niher me falni se marre). Se diqysh um kallin se te buta jan. Kur i vesh gruja jem neper dasma, luj me men krejt menzi pres me u kthy ne dhom me gjithe grue. Flm per mirkuptim edhe ju lutna mbane veten me komente ofenduse. kaloni mir, paqit shendet !