Me mashtroj me mori ne shtepi duke me thene "Mami deshiron te njoftohet me ty" aty me shfrytzoj dhe iku! | Histori Të Jetës

Me mashtroj

Me mashtroj me mori ne shtepi duke me thene “Mami deshiron te njoftohet me ty” aty me shfrytzoj dhe iku!

Me mashtroj me mori ne shtepi duke me thene “Mami deshiron te njoftohet me ty” aty me shfrytzoj dhe iku! – Pershendetje,anonim ju lutem,e kom hap fb veq per mem kshillu se nuk e perdori,jom 16 vjeqe po du me tregu historin tem prej edhe ju lutna pa ofendime se e di ka me pas shum si:ala e re qka lype nket moshe edhe shum tjera ,nejse un vi prej ni familjes shum tmir i kom 2 vllazni edhe 1 moter krejt jon mat mdhaj jon me fakulteta tkryn e me kejt,tu rrjedh prej ksaj familje qe mkan kshillu gjithmon deri nmoshen 15 vjeq nuk kom pas kurr probleme me shkoll jom kan e dalluar ne mesime,gjat pushimit punoja tek nje market i tetes time aty qdo dy dit vike nje djal qe un e njofsha po aj mu jo,nuk mka terjek kurr se e di qe u kan djal qe luan me femra dhe njihet si i till,kur vike aty dy tre her ka tentu me ma marr emrin mirpo un jo e interesume kam vazhdu rrugen time,kur ni dit pe shk ma beri follow mshkruajti nuk ju pergjigja,te gjith shoqnin e kishum tperbashket dhe te gjith me thonin ai te don me te vertet edhe shum gjera tjera un si e pa provuar ne ksi raste fillova te flas me te,ghithqka filloi si nje loj po perfunduam te lidhur 9muaj te gjith na kishin lakmi,shum u perpoqen me na nda e shum fjal kisha edhe pse nfund mdulen tvertea po un e dojaa shum edhe nuk i degjoja,u sillte shum mir me mua pa asnje vrejtje,ate di qe i bem 9 muaj sbashku me thirri me dal,dola si gjithmon kaluam mir kur erdh koha me shku nshpi mtha qe un tqoj se esht ftoft mos u merdhi pranova se i besoja kur po e sho me qoj drejte ne shpi te vet ende pa e pytur mtha mos u tut se kejt jon nshpi po mami mtha bima qiken ta sho se moti koh jeni bashk,edhe nuk menova gje tjeter hyra sepse u krenojsha qe pom njofton me familjar kur hym brenda i mbylli dyrtt kejt edhe mkapi beri mardhenie me mua pa deshiren time ma mori virgjenitetin dhe me bertitke boll ma se un prap se prap ka met majt,gjat asaj kohe ai me kishe ber video edhe pse nuk frigohem se po ti shperndaj do degjohem un teksa qaj e bertas nga ai njeri i mallkuar,ate nat nuk munda te flej aspak mami me vinte ne dhom dhe mendonte se po qaj nga stresi i nje provimi qe kisha neser.ai djali qendroi edhe 1 jav dhe u be bashk me ish te dashuren e vet dhe u laegua pergnithmon e sho qdo dit me shikon gjithmon si me nje shikim qe un te ndihem fajtore,kam folur shum her me te por duke u grindur,ma shkatrroi jeten ma mori virgjenitetin nmoshen mat keqee,doja ti tregoja babit po un duke e njohur e di qe ky meniher mkap mfejon me to ose najsen e un nuk dojsha qe jeta jem mu shkatrru me at njeriii. shoqnin e kom pas gjithmon afer dhe gjithmon ma bajshin mos u bo marak se tmerr najkush gja normale esht po mu mdoket qe pa virgjenitetin nkosov esht ndrysh, dita dites un visha tu ba ma keqq as nuk msojsha as kurgja,ni shok e kom pas shum koh ma heret edhe aj filloj mu kan gjdo dit aty per mu edhe pse nuk e ka dit ngjarjen kejt komplet fillova te lidhem shum me ta e dojaa shum dhe kur ishte tema per se* ose diqka gjithmon ishte kunder ede mthojke qe femrat qe skan virgjenitet sjan kurgjo puna tyne,po prap e nisha veten shum mor me ta mas shum kohe bashk vendosa mi kallu kejt per jeten tem edhe per mja ba ati mat let vendosa mu largu un vet,ala jem ne kontakt si shok mka than e shohmi qe na hec qeshtu mir ska lidhje mujm mu kon bashk ntardhmen ama un e ni veten shum fajtore,tlunta nimonum se sdi qka me baa po nina shum keq ama besonumm qe kurgjaaa me qef skom baaa se me pas bo me qef sma kish bajt ftyra mu bo me tjeter kan meniher,e di jom e re kom gabu nfillim po zoti qka ka shkru na bojm flm.