Me kercnonte me foto intime, me detyroj qe te fejohem dhe me pas nuk me le rehat... | Histori Të Jetës

Me kercnonte me foto intime, me detyroj qe te fejohem dhe me pas nuk me le rehat…

Me kercnonte me foto intime, me detyroj qe te fejohem dhe me pas nuk me le rehat… – Pershendetje jam nje goc nga nje fshat I shkodres, mora guximin tu shkruaj edhe une historine time, jam 17 vjece, para 6 muajsh njoha nje djal ne rrjetin socioal Facebook, njohja me te ka qene nga me te cuditshmet, si fillim me dergoi ftese e un e pranova, por nuk I shkruaja kjo zgjati dy jav rresht, kur nje dit I shkrova, u prezantum, pot nuk I tregova menjehere ideentiteton tim, ne bisede e siper e kuptova se nuk ishte njeri I keq, dhe I tregova se kush jam e I llashe adresen e instagramit, me beri follow, pa fotot e mia, dhe e shkruan : Un e di se kush je ti, te njoh shume mire, u habita se si me njeh ky, e me thot je ne kurrth te madh, fotot e tua I kan marr e I kan cua per trafikim, kan bere nje video qe te kan perfshire eeedhe ty, per te par at video harxhohen shume lek, . Ne at moment jeta ime ndryshoi komplet, sa spo cmendesha, isha nje vajz e thjeshte, qe ndihmoja prinderit, punoja me bujqesi, dhe endra ime ishte shkolla, . Ne bisede e siper ai me tregonper veten e tij dhe rrinte ne Angli, e punonte per FBI, une mundem met ndihmua me tha sepse kjo video mund te shkoi tek babai yt, u cmenda, . Un mundem me e prish ket video por me duhet bashkpunimi yt sepse ti duhet te me thuash po, gjoja se ne jem te fejuar, un nuk e doja ket gje, po me pas me shume veshtiresi pranova, ai me tha se kjo ishte nje gje e rrezikshme, sepse mund te me lendusin, me tha gjithashtu se ky kurth eshte bere nga kusherinjte e tu qe merren me trafikim droge, pas dy javeve folem perseri dhe me thot qe cdo gje eshte be rregull un e kam hequr videon, je e lir, askush smundet te te beje keq, u lirova, dhe ne momentin kur I thash pashim se sdua te flas me ty se skam interes per ty, ai u cmend krejt dhe tha :Jo jo tash a do me ma fut mas kraheve? Nuk dija ca te beja kjo fjal me vriste, . Unr nuk te dua I thosha, , ska gje do me duash, folem efhe me kamerr, e kjo me hapte probleme se ai kishte bere screen e vazhdimisht me kercenonte, ti smund tendahesh nga une sepse un kam bisedat me ty dhe do Ia jap babait tend te gjitha si dhe fotot, u detyrova e pranova ate lidhje edhe pse e urreja me zemer, bisedoja me te, shkruaja, u detyrova ti therrisja zemer nje njeriu qe nuk ndjeja per te hic, me kerkonte vazhdimisht adresen e Facebook dhe te instagramit ishte tmerresisht xheloz per mua, kjo me bllokonte, sa here qe shkruaja me te me thoshte del ne kamerr te te shoh, kjo me bezdiste shume, I thosha nuk kam mundsi, u acarote, me thoshte :Une te dua, skam jete pa ty, je oksigjeni jem . Keto fjal sme benin hic pershtypje, ne nej moment u prishem e I kerkoja ta ndalonim lidhjen , po ai kundershtonte vazhdimisht, un kurr sdo te le, harroje se do largohesh nga une, , kisha frike se mos do I tregonte familjes, dhe do me bente me u ndjer keq kur ta merrnin vesh, lidhja ka filluar ne qershor, dhe para dy javeve I dhashe fund se smund te duroja me, ai u acarua shume sepae une e mbylla adresen dhe I shkruante motres sime, thuajt te me dalin se do bej ndonje te pabere, qe do shkaterrohna te dy, . Nje dite me telefonon vellai e me tregon se ai I ka shkruar dhe do vije familja e tij te me kerkoje doren, por une nuk flas me ne te, e urrej shume, dhe do vazhdoj jeten time, ka pas raste ku kam menduar ti vej vetes keq, I kam thene dita kur te fejohem me ty ka per te qene dita kir une te vdes, harroje se une do perfundoj me ty, tani jam me mir qe sflas me te . Jam shune e lumtur, jam mbeshtetjen e vllait tim e ai smund te me beje keq