I dashuri sme kushton aspak kohe, vetem punon dhe fle, une e pres me ore te tera ne internet por... | Histori Të Jetës

I dashuri sme kushton aspak kohe, vetem punon dhe fle, une e pres me ore te tera ne internet por…

I dashuri sme kushton aspak kohe, vetem punon dhe fle, une e pres me ore te tera ne internet por…- pershéndetje ju lutem postone , jom me fb te nje te afermi , jam nje vajz 21 vjeq kom shumm nevoj per keshilla un kam fol me ni djal 3 muj dit nenstop aj mka pa mu live e kejt mka gjet kontakt me mu edhe kem fol aj “mdojke” shummm pe shti nthojza ket dashni , kem fol shumm kem kalu mir edhe kem pas keqkuptime shumm ,un skom.pas lidhje ma heret edhe skom dit noshta mu sill , aj ishke me i madh po nuk dallohej kurgjo nuk kuptojke edhe ose ishke ma i madh nuk dijke me.menagju situaten sidoqoft na mas tre muji u ndam i shkeputem kontaktet sepse nuk na shkonte ishim shume ndryshe si tipa , mas 5 mujve aj apet ka dasht me fol se mka dasht e kejt edhe pse nuk u pershtatshem konkretisht u munduam qe te ribashkohem edhe un besova edhe te them tdrejten meqë ishte djali oar njet kisha do ndjenja per to se shumm pata vujt kur u prishem edhe ja nisem me fol noshta ma shum dhe aty filloj gjithqka per zdyti sikur te ishim te huaj te gjitha ndjenjat erdhen perseri dhe filluan qe te mesohem me shume per njeri tjetrin.u deshtem ,po me kalimine kohes aj punojke e kishke shumm pun nuk mkushtojke robsi kur ardhke nbromje un e pritsha me fol aj flejke dhe nuk u interesojke dikur me fol ashtu si ne fillim dhe une u bojsha shum nervoz edhe ma shkurt i kom bo presion pse spo gjon koh e kejt e tash mas tre mujve tjer u prishem apet se u marum tu prish e tu u bo bashk por se sipas tij pi boj shum presion edhe nuk po e kuptoj qe ka lodhje te punes por me mua si me mbajt lidhje kur nuk flasim kurr ajo nuk eshte lidhje ajo eshte si nje martes 30 vjeqar e aj o ka punon per me ardh mu feju me mu kshtu qe tu pas keqkuptime qe sa u prishem apet dhe vendosem qe mos te bohem ma bashk edhe pse une kam mendu qe do tjem bashk gjithmone edhe do te fejohem sepse gjithmone u kon ni fjal nese nafaka jote te largohet dhe prap tkthehet ajo osht e jotja e kerkujt tjeter edhe per ata mendoj qe ne jemi per njeri tjetrin , ju lutem kshillonmi qa me bo me ni an nuk po ma nin edhe shumm se niher u largu pa kurgjo noshta e kom prit , po me ni an shumm pom dhem mem gju posht si femen pa vlera kur mas pari e kom pa sinqiritetin e tij e ekom dasht per hir te Allahut , jom shum keq a kom.gabu qe i kom bo presion kur aj ka menu ni te ardhme me mu ,a qysh me kalu ket situat kur qdo sen u kry pa kurfar arsyje konkrete , ma boni hallall se e zgjata Zoti ju dasht