Me jep vetëm edhe nje mundesi X, ti e din ne ndertuam dashurin gur mbi gur dhe... | Histori Të Jetës

Me jep vetëm edhe nje mundesi X, ti e din ne ndertuam dashurin gur mbi gur dhe…

Me jep vetëm edhe nje mundesi X, ti e din ne ndertuam dashurin gur mbi gur dhe… – Pershendetj, Histori të jetës, persh dhe per juve Komentues. Historia ime ësht kjo; une para 2 vite njoha nje femër ktu tek kjo faqe , fillimisht u bëm miq shum të mire por pas disa javesh , miqesia ime per te u bë me e madhe u shënderrua në dashuri !! Kështu filluam dashurin qe te dy per plot 2 vite bashk. Kishim ndoj here keqkuptime por qdo herë kemi arrit , me respekt dhe dashuri ne Marrveshje, dhe e kemi zgjidh problemet tona mirpo kohet e fundi, ka dy muaj Ajo më bllokoj dhe nuk me flet, nuk pranon kurrsesi e thrras tel, por me beri bllok në te gjjtha anet, e sonte desha te shkruaj ketu, ti them të lutem me largo blloku, me jep vetëm edhe nje mundesi X. Ti e din ne ndertuam dashurin gur mbi gur, gjithmon kishim respekt dhe mirkuptim pse ndryshove papritmas, kukulla ime sy bukura ime, nuk e kuptoj, pse largohesh nga un kur e di qe të dashuroj pa fund, une e di pse je larguar dhe gjen justifikime kot, moj vajze e di edhe ti me do, pse je kokfort largo inatin. Ne dashuri nuk ka inat e bukura ime engjellusha ime ti je nje femër me karakter shum te fort, rrall gjindet një e till. Dhe un nuk lejoj me te humbur Do luftoj për dashurin ton. Deri ne frymën e fundit nuk lejoj tmë ikesh nga dora te lutëm lere krenarin Anash eja tek un me shkruaj, Une nuk jetoj pa ty. Nuk marr dot as frym, eja tek un Mjellma ime kam shum Mall për ty dhe dashurin tënde, te lutem do te bie ne dy gjunjë nese esht e nevojshme sepse ti edi ,qe dashuria jon ishte e vertet dhe une nuk lejoj me ik ti nga dora ime, sonte te shkruaj nga fcb jonë aty ku shkruanim bashk. Te lutem e dashura ime me jep vetem edhe një mundesi te lutem shume pres të me shkruash. Te Pret X jot.