Me hini ne banjo djali i Burrit edhe pse e ka dit si jam mrena, Burri m'tha "Asgjo s'asht kjo pune"! | Histori Të Jetës

Me hini ne banjo djali i Burrit edhe pse e ka dit si jam mrena, Burri m’tha “Asgjo s’asht kjo pune”!

Me hini ne banjo djali i Burrit edhe pse e ka dit si jam mrena, Burri m’tha “Asgjo s’asht kjo pune”! – Prsh, ju lutem anonim! Me falni se shqip nuk skruj mir jam ritur ne gurbet ! Preshendetje jam nje femer e vujtun ne ket jet jam ne moshen ma tmiren per nje femer, po per mua ma e zez! Historia ime filon astu! E Para martes si ast kon kam ra ne duar nje narkotiku si asht kon i bukri me shije e i bukri me zemer per qdo kon si e ka pa me sy e ka pas neje me to! Po ne verteten asht kon monstrum si jetojsha un me to. Ra dita ma lendoj me shkelma e rahmit fmiun en bark 14 jav asht duft me hjek. Zoti deshti sot jam ne ket dije! Mir e po ika te familja ime nejta me vite te familja nuk dua te ndi per martes as gjo per mendim e deshiren time! Ra rasti me koh gjat si kaloj u njoftova me nji person si mu doke si inson i ksaj toke! Mir e gjitha kadal filoj nuk ra dita me tha jam kon i martum 2 her e kam nje djal ne mosh 22 vjeq. Me tjer gru dy vajza! Tregoj aty u bllokova sepse nuk kam dasht burr si ka femije se nuk dua te kam problem me fmije huj as sme takon te kam sepse vet femi nuk kam, po me lutke e betojke si me ta ska kontakt krejt pak! Po kadal ma mushi mendjen e mu betojke si jeten e qet ka me pas! Erdh dita filum bashkjetes me tregoj si e ka djalin ne spital me shizofrenie e po del nga spitali thash ok e ka mamin e vet shkon te ajo.. Me tha jo spe don vjen te na jeton, deshta a jo ka me pru te na! Zot si tja boj duroj! Kalun dit e dit e vujtje en veti! Ra nje dit hina ne banjo kur djali me hini ne banjo edhe si e ka dit si jam mrena. Piskata erdh burri ma bon asgjo sasht kjo pun… U qmenda si nuk asht asgjo a je normal me tha qe nuk asht shnos me rejti. I thash po dhe shnosh mos me kon nuk bohen keto gjera! Ika te familja ime prap me tha skom une jet vet, u ktheva prap halo ke aty vet na ra me nejt me to e qohet djali me shelmon me reh qaq ma bon doren zi. E mshela deren dhe iki te burri ne pun me frik djalit ti nuk hisha ne shpie! Erdhem i foli sja nike djalit tina, kur nuk ishe burri ne shpi lujke me thika o zot a un po duroj keta. A ka zot per mua qohem ne mengjes prap o smue pi shizofrenije asht shku ne klinik 7 muj ka nejt tash qe 4 muj rin ne shpie klinike. Ne ket koh e ndrum banesen gjitha tmirat me thot dua djalin ta pruj ne shpi kur du une djali vjen… O zot i thash nëna ti se thir 4 muj as se prano ndashta nje dark jasht shpije e duhet une keto te akseptoj! A nuk asht bol si as nje vesh sma blen sme man si gru gjitha vet i blej dhe i paguj gjitha perveq at banes qka e pagun, dhe keto duhet ta pranoj! Qka asht mendimi juve ketu? Dhe burri me drejt per qka do ofendohet asht i ndishem si fmija dhe nje fund ma bon halo sasht koha per fmie. Qa kam faj un si ka pas ex 1 e ex 2 femrat e qdo mashklit! A ka kuptim mo ?!