Me genjeu tha "Nga smundja t'kam harru" e di se e lexon kete histori te them se nuk ta baj hallall as nje here! | Histori Të Jetës
smundja

Me genjeu tha “Nga smundja t’kam harru” e di se e lexon kete histori te them se nuk ta baj hallall as nje here!

Me genjeu tha “Nga smundja t’kam harru” e di se e lexon kete histori te them se nuk ta baj hallall as nje here! – Pershendetje faqe e nderuar Pereshendetje Staf i Mrekullushem Pershendetje Njerz .. Po e tregoj edhe une historin time nje histori qe fillon qe nga viti 2009 e deri me 2018 .. isha i ri edhe u dashurova nje vajz duke menduar se ajo don ishte fati i jetes sime mu dok ashtu ne fillim e doja shum aq shum se harrova familjen jam nga nje vend me ze nga kosova ajo vajza jeton ne rreth te stutgardit ne Bb e di se lexon ket histori po edhe i them se num ta baj hallall as nje her .. gjat ketyre vitve lidhje 9vjeqare kem pas edhe rast mos marr veshje po i kem ndreq ma von gabimet gjithqka perfeket ishe deri ne vitin 2016 kur ajo me rrejti me mashtroj dhe me tradhtoj me nje djal tjeter .. me genju jam shum smut te lutem mos me shkruaj jam e shtrir ne spital dhe jam ne gjjendje te rend shendetsore ne vitin 2016 dhe ma tha se nuk mund t takohmi … besomni kur me tha ashtu vdiqa shpirtnisht e kisha prit me mall at muj gusht .. qe ta shof dashurin e jetes po ky ish kan mashtrim ajo nuk ish kan smut po kish gjet tjter djal pas nje kohe i shenoj si je dhe nuk me kthen pergjigje as ne tel as ne fb te gjitha anet ne kishte bllokuar thash me vet mos ka vdek u ndisha keq aq shum sa qe nuk mund ta merrja veten .. ne prill te 2017 po e hal nje fb fake po e sho zojen tuj u knaq ne deti ne muzik ne story besomni nuk ju besojsha syve t mi thash mos jam ne anderr po ne fakt ky ish kan realitet …jam i vetmi djal ne familje me dy prinder te gjith antaret e familjes time t ngusht jan ne perendim po aq shum merziteshm rrisha shum koh e kish pas hetu prind e mi se dicka so ne rregull une i kam t gjitha .. kerr shpia banesa po kur se kam lumturin ame duhen as keto … neyse po e vezhgoja nje vit at vajz po e thrras ne tel po me thot tash jam ma mir po skam mujt me t shenu se me ka humb nr qfar arsytimi i lodht thjesht mashtrim po zoj ti fb se ke nal kurr ma ke ba blloke thu e kam harru nr .. po me thot une me ty smuj me kan ma i kerkova pergjigje thash pse ?? Tha nga smundja tkam harru neyse isistova prap veq me pa tha ok kur t vi nkosov po qfar more hiq smu lajmru e hapa ni insta fake me foto t saj po me vjen ni adres tha kush je ti qe hap profik fake me foto t femres tem !!! Besomni qe bota mu rrutullu permbi kry besmoni moment ma t keq kurr ne jeten time skam pas neyse po flas me at djal po takohna me ta se ajo e kish rrejt skam pas kurr fr e kishin pas ba plan edhe fejes .. po i tregoj kush jam tek jam .. po ja kallxoj biseden me ta qe me bind edhe at qe une jam kan frajeri i saj .. u bind djali se une e kisha pas femer .. u ktheva ne shtepi aq shum i merzitur aq shum i lodhur nga mashtrim i saj po t ma kishte then e du tjter kan besomni isha ndi ma i qet ma rehat po pse men rrejt per tre vit jam smut .. nga ajo rren jam smut u ndiva keq ne shpirt .. tash edhe ai djali u nda nga ajo .. po une e du hala po smuj me kan me ta me tradhtoj me mashtroj me shkatrroj … po nuk po mundet ta harroj nuk po mundet t pajtohem me jeten pse me rrejti aq gjat .. ja kam lan zotit ket pun se ai e din mas miri se qfar ben me ket lloj krijes .. ni kshill per vajza mos e tradhtoni njeriun qe ju do sinqerisht .. nje kshill per djem mos u dashuroni kurrr ne nje ku** se ma von do keni pasoja se njerz jemi kem gjak e kem ndjenja .. te gjith kem motra te gjithh kem vllezer .. thjesht dashuroni mos lendoni thjesht njeri qe nuk don t jet me ju largohuni sa nuk eshte von … kaloni mire.