Me deshire u bera gruja e dyt e tij, e di qe kam hy ne gjynah me Grun e tij te pare edhe fmin e tij por e doja shume dhe... | Histori Të Jetës
Me deshire

Me deshire u bera gruja e dyt e tij, e di qe kam hy ne gjynah me Grun e tij te pare edhe fmin e tij por e doja shume dhe…

Me deshire u bera gruja e dyt e tij, e di qe kam hy ne gjynah me Grun e tij te pare edhe fmin e tij por e doja shume dhe… – Përshëndetje anonim ju lutem jom një vajzë 24 vjeqare historia e jetës sime filloi para gjashtë viteve ku u njoha me një djalë.Para se ta filloj historin time do ju jap si keshill mos ofendoni grat te cilan behen te dytat per nje burre tek e fundit feja e lejon dhe nuk ju takon as juve as askujt te jepni mesazhe negative rreth kesaj qeshtjes.Fillimi i dashurisë per her të pare dilnim rrinim me te dashurin lidhja jon u bë shum e fort vazhduam per tri vjet rrjesht ne ai u bënte se shum me donte smundte pa mua po realitetin per vete nuk me kishte treguar pas tre viteve vendosi te me merte ne shtëpi qe te ishim shum te lumtur kur shkuam ne shtëpi aty doli një gru me dy vajza per dore aty jeta ime mori krejt një kahje tjeter mbeta e habitur edhe me lote ne sy e pyeta se kush esht kjo grua ketu ai me prezantoi tha kjo është gruaja ime mua lotët filluan te me rrjedhnin po kthim mrapa skisha se familja ime me nuk folshin me mua se une u largova me te.Mua mu duk sikur jeta per mua kishte mar fund ne ato momente me mir te isha e vdekur sesa te jetoj po une asgjë nuk kisha ditur qe ai ishte i martuar se kam hy ngjyna me një nen me dy vajza qa ti bëjsh fati qashtu u duft mej perballu te gjitha me jetu qaty filluam probleme te ndryshme kishim zenka ndonjeher por nuk ja vnojsha edhe shum veshin se qfar me thoshte me ta pas disa muajve mbeta shtatzan shum u gëzova po lindën shum probleme gruaja e par folke gjithqka per mua un asgje nuk i bejsha vetem se ajo me xhelozonte ket fakt un e kuptoja por ndodhen qysh ndodhen gjonat nuk kisha mundesi me i kthy mrapa dhe e kuptoja shum mir xhelozsin e saje burri filloi te me maltretonte te me rrihte gjat ter shtatzanisë kështu kaluan 9 muaj shtatzani ma fali zoti nje djal si ni yll nje dit ajo vendosi me dal tha une smuj me nejt ma qikat qyre ku i kini tung e bofshi iku ma kurr se pam une i kqyrsha qikat sikur evladin tem edhe ma mi shum se djalin po nje dit prej ditëve ndryshoj gjdo gjë burri filloi sum vike nshpi une mbetsha vetun me tre femij kur vike mrrejke durova do koh pastaj i tregova familjes teme ata nje dit e kishin percjell ton diten edhe e kishin taku me një vajz tjeter dhe vendosën me ardh mem mar baba jem une dola po me veti mora edhe djalin tash jetoi te babi po ai ka than nese vendos mu martu djalin kthema mos ma dërgo rrugve po un nuk po menoj me ja kthy djalin edhe pse garant do te martohem se jeta nuk shkon e vetme aj hala i ka shpresat qe une ja kthej po nnuk besoj kurr qe kom me vepru ne at mnyr qa kishi mendu ju me bo ne qofse ishi ne vendin tim edhe tash shum problem po e kam per jet.Mfalni qe e zgjata historin time po jeta pot provojka.