Mas 18 vjetve zbulova femin e Burrit tem me tejer kon, mbeta pa fjal kur kuptova qe ishte moshatar i imi! | Histori Të Jetës

Mas 18 vjete

Mas 18 vjetve zbulova femin e Burrit tem me tejer kon, mbeta pa fjal kur kuptova qe ishte moshatar i imi!

Mas 18 vjetve zbulova femin e Burrit tem me tejer kon, mbeta pa fjal kur kuptova qe ishte moshatar i imi! – Pershendetje une Jam nje Grue qe jetoj qe 18 vjet nje svicerr . Jam e martume qe 38 vjet dhe i kam 3 femi me burrin tem. Si nat koh para gurbetit kum pas hek Shum ne Kosov dhe kemi ik ne gurbet . Une Jam kan gjithmon deri frik ne gjendje per burrin tem edhe shpirtin me dhan . I kam nimu per gjithqka ne jet e kum pas punsu ne Kosov Jam munu me ndreq pak jeten e mir per neve. Ne vitin 1999 kemi shku nsvicerr kemi pa hek shum per me mujt me jetu ktu mas do vite burri im u pat kan me shendet Shum keq jeden ja kum pshtu une ti shti mit mi thirr mjekt. Sa lot kum derdh une per ta ma Shum Sa fmit e mi e kum dasht. Skemi pas Kur Probleme jemi dasht Shum Dhe e kemi qu Shum mir . Para tri diteve me tregoj burri im qe e kish ni tjeter femi me nje gjermane. U befasova edhe Jam Shum lendu Pse nuk me ka tregu tverteten ne fillim. Daja jem e ka pas diktu qe ky ka fmi nana jem um ka pas kallxu Po nuk i besojsha kerkujt perveq burrit tim. Kur ja tregojsha se nana jem me kallxoj per ket teme u nervozojke dhe me kapke per fyti. I kum pas besu Shum qaq qe nuk i besojsha as nanes as dajes tem. Qe tri dit une Jam pa gjum kam Shum nervoze dhe Po qaj Pse me ka ba ket merzi. Pe ni Veten Shum posht si mu kan rrugaqe Pse e kum pas ket nafak . Aj djali ish gati nmosh me mu Jam Shum nervoze pse ma ka perzi tasht Familjen me gjermane. Prej asaj dite burri jem ka Vdek per mu as syt nuk du meja pa sum ka lendu kurr qaq Shum si tasht . Kemi Shum Konflikte ndaj neve. Deshta me ju pyt tasht apo reagoj qashtu si duhet a mu pajtu me ket merzi qe ekam .