Mami i te dashurit me thot djali im nuk te tradhton, aj nuk eshte i obsesionuar me telefon, me duket se nuk me do... | Histori Të Jetës

Mami i te dashurit me thot djali im nuk te tradhton, aj nuk eshte i obsesionuar me telefon, me duket se nuk me do…

Mami i te dashurit me thot djali im nuk te tradhton, aj nuk eshte i obsesionuar me telefon, me duket se nuk me do… – Pershendetje histori Te jetes jeni faqe e mrekullushme.. Nuk Dua ta zgjase shum jam nje vajz 24 vjeqe s’Dua ta pershkruaj veten sepse s’Kam problem me veten sepse edhe me drejtim jam psikologe mirpo me djem asnje her sme ka ecur gjithmon ka dal diqka qe eshte prishur Dhe Kur m’ka njoftu dikush me nje djal gjithmon e Kam mar vesh qe Jan rrenca tradhetar etc.. Mirpo prej shtatorit te vitit te kaluar Kam nje shoqe shum me te madhe se Une jeton ne Germany Dhe asaj I pelqej tej mase sepse kemi karakter te njejt,prej September deri ne January me ka fol per djalin e vet qe e ka me te Vogel se Une 1Vit..Une Kam hezituar te flas sepse Une jam rritur me gjenerate me te madhe qdoher Dhe shoqerin e kam pas Dhe psikologia e bon te veten …Nejse me ne fund OK vendosa te flas me ket djalin.. Qfar te them per te e ka pas vetem nje te dashur vetem nje Liebe..punon edhe osht ne shkolle mirpo nuk eshte I obesionuar mas telefonit ne Facebook hin shummm rrall e ne WhatsApp pakez me shpesh Amo Kur hin per punt e veta edhe mue Kur em shkrun…sa per tradhti Ose qka po di 10000% e di qe so I atyre gjerave edhe me mamin e tij jam Kontakt vazhdushem mirpo edhe ky fol gjithqka me mamin e vet edhe e di qe s’ka Kontakt me asnje femer ..edhe disa dit I bejm 1muaj Kontakt edhe sot e pyta se PSE nuk po hin ma shpesh online edhe Mem shkru..edhe ma heret ma ka sqaru se edhe ne Pune edhe Ex e dashura e vet edhe familjart ankohen qe nuk rrin qaq online edhe qe nuk lajmron edhe qe se ka problem ket sen… Mirpo Une jam e kunderta edhe s’Jom e durushme hiiiiiq e ky osht shum…Une jam msu Mem shkru edhe PSE e kuptoj qe Kur to ne Pune se pengoj Ose Kur to me shoqni sjom ASI pisko qe me pengu Amo thjesht kom qef me dit qka bon AI Mem tregu vet e Jo Une me pyt qdo here qka je ka bon se pom mdoket vetja e tepert edhe s’kom qef me mendu qe u tranova mas tij..edhe ndoshta deri veres sna bjen me u pa edhe spo di Hiiq qysh me ja bo qe me majt Kontakt se per djal ma t’mir si karakter nuk e di a gjoj se rrenc e tradhtar nuk osht Amo AI so I dhanen mas femrave e ktyre gjerave plus te dashuren e ka pas Nacionalitet te huaj e mu spom kupton qaq mire se Une kto sende I kom kalu moti se ky ma I ri se Une.. Kur e pyta mtha qe po shkojm rruges mir edhe qe po ndihet mir me mu edhe qe ska qef me fol me mu edhe fund mos mu bo send..Amo se di qka pom propozoni me bo a mu bo ma e durushmee po kshtu spo muj se Une Kam qef me u njoftu naper mes internetit vesual( vizualisht) mandej live njoftohemi ndryshe e spo du me I qu mujt Dom tu fol qysh je qka po bon naj sen 3 qesi muhalife po du me njoft ma mir si person edhe AI Mem njoft e mu lidh ma shum…shpresoj qe pom kuptoni qka du me thon ju pershendes gjithve ju uroj shendet Dhe lumturi.