Ma shume ha blloka se puthje nga e dashura, kur shkuam ne deti ajo kish pas qellime vetem mu perla... | Histori Të Jetës

Ma shume ha blloka se puthje nga e dashura, kur shkuam ne deti ajo kish pas qellime vetem mu perla…

Ma shume ha blloka se puthje nga e dashura, kur shkuam ne deti ajo kish pas qellime vetem mu perla… – Pershendetje per te gjith lexusit e kesaj faqe aq te bukur dashta me tregu dhe un historin time jom nje djal 27 vjeq jom.nga kosova un jom dashuru qysh ne mosh 18 vjeqar ajo u kan femna e pare e jetes tem u kan nga shqiperija e kem dasht njeri tjetrin shum se dy familjet jon kan kunder me u martu na se shkaku i largsis po na patum vendos me zemer e shpirt dhe u martum dhe pse ne at ko kushtet ekonmikisht si kisha mir por kam punu shum dhe punt ma te rana me i ba paret me e ba darsmen me u martu si ajo si ka pas deshir edhe e arrita me ja plocu at anderr u martum per 3 vite jetum shum te lumtur per mu ska egzistu femen bot veq gruja jem e kam dasht me zemer me shpirt pas 3 vjete martes jet shtatzan edhe ja nisi me u largu pi meje nje dit mengjes me tha po mi shtin lertat per itali ni moter a me lejon me shku me lind atje un smujta me i than po thash un smuj me jetu pa ty as ni sekond mus shko pas pak dite e dergova shqyperi te familja e vet ajo ish qu ish ik ish shku ne itali te motra kur e thirra tha jom ne itali nese do me prit kur lindi te marr qajta e u bana per spital po e doja shum mu dasht me u pajtu kalun mujt lindi fmin tem e pash vetem ne foto po u sillke mir me mu folke me respektojk si gjith mon kur pas ni viti ja filloj punes gjo dit shkojke tu u largu pi meje sme folke sme respektojke me thojke fjal si lop budall mus ha.m qen e fjal tjera hatri dashuris per ta durova u banen 2 vjet dhe mi shtini letrat tha po vi shqiperi te familja jem tha se kosove nuk vi ma nese na don tha hajde shkova u gzova boll nejtum pak te familja e saj shkum ne plazh kur e kapsha fmin tem dore mu doke si anderr ja bajsha kafen e blesha mengjesin ja qojsha te shtrati u kujdesha per fmin ton fund thojke fjal shum te rana kam punu mas orari per me ba pare ma shum me i ble dhurata i kam ble lloj lloj dhuratash as flm sme ka than nuk flejke me mu ja nisa me dyshu e ja perqova telefoni kur po sho shkrujke me shok pune i fshik fjalt ja morra ata nr e i thash kush jon tha shok pune po shefja na ka shti grup un i kam bllok skam dasht me fol me ta ne rregull i besova erdh koha me ec ajo un erdha kosove tha ti je njeri i mir shyqyr si te kam se tu punu si kali me ble dhurata e tuj jep pare shkoj atje si hishin ata numra kjo me thojke jom e lodht po flej sme folke kur ni nat 12 te nates tu i shkru shokit me shkrujt mu e u hangrum i thash trathtare e u idhnum.se kqyreke me ma mu fajtor si po e baj ku**e 6 muj as se kam pa vajzen as nuk me ka fol un ju kam lut me me fol dikur me foli se fmija ma kputke shpirtin kur folum ni muj um rrisha on se mu paten ba smuj ata shokt e saj pum on me ta shpi on me ta mu sme folke gjelozova tha ama what app ja dhash e majti i nat kush njet si shkrun se as shok as kan skam veq per ta kam jetu kur qat nat ma bani bllok ni vit ma sma heku bllok un ju lutsha motra saj ma tregojke vajzen ish qu ish ardh shypni tha jom shypnj hajde nese do un shkova fmija 3 vjet e gjys i ka ba i bleva fmis tem krejt qa i ka permend kur kum fol me ta ajo menxi ma dha doren shkum deti ajo kish me nejt 1 muj pushim un kishe po rrin me mu ajo veq 5 dit nejti me mu edhe u rrok me mu i tregoj babes te vet edhe shkoj te familja vet as dilindjen e fmis tem nuk me la me festu u murrum vesh me me fol e mus me ma ba bllok si u nisa per kosove tha ti sme ke vlersu sme ke dasht kurrr e mus me pengo ma bani bllok pi asaj dite ma ka ba bllok syt me jan qarru me pa fmin tem tan me kan than harro at femen se ajo ka tjeter kan un as spo muj ma gjaj kan si me don e me respekton gjo sekond i sho fotot e fmis e ska sekond si nuk me qan zemra per fatin tem te zi se di pse njerzit e mir vujn aq shum.e qitash e kam fshi numrim e saj spo e sho ma se kam shpres te zoti si dhe nese i vetem jetoj gjith jeten zoti e ka shkru qishtu edhe se kam prit pi nj njeri si e du mas shumti bot si ka me u lendu respekt per te gjith dinja vleren grus te juj ashtu dhe grat burrin se nafaka e mir ta zgjat jeten ajo e keqa te shkatrron si mu