Kur Une u semura dhe kisha nevoj per te, Burri me tradhtoi i pash dhe i degjova me veshet e mij! | Histori Të Jetës

Kur Une u semura

Kur Une u semura dhe kisha nevoj per te, Burri me tradhtoi i pash dhe i degjova me veshet e mij!

Kur Une u semura dhe kisha nevoj per te, Burri me tradhtoi i pash dhe i degjova me veshet e mij! – Pershendetje dua edhe un ta shkruaj historin e jetes time ju lutem anonim dhe pa paragjykime jam nje nene apo nje grua 40 vjece kam 2 femij si dy engjuj burin e kam mar me dashurij e mallkoj diten cka e kam njohur.si person sesht person I keq sme ka malltretuar i ka plotsuat kushtet e familjes e kam besuar dhe kam qen krah i gjatht per ate.i kam ndihmuar ne cdo gje por un Kur kisha nevoj per ate se pata afer kam gjen shum e semure 3 vite ne kohen Kur un kam qen e semure aj me ka tradhtuar i kam gjet shum sms i kam pa shum sende me syt e mij i kam ndegjuar shum sende me veshet e mij sa her e kam nxjer jasht por se dij perserij ndodh diqka qe n’a mos te ndahemi jam shum keq sepse sme largohet nga mendja cka ka bere aj kam be shum sher ne familje edhe djali e ka kuptuar tradhetin e te jatit pamvarsisht se i bej gjitha ne shtepij por e urej e kam ury tradhetin por ja si me ndodhi edhe mua ju lutem me jepni ndonje keshill jo kritika Ju falemenderit.se dij a jam e qart sepse per jeten time nje roman me e shkrujt nuk mjafton.