fbpx

Kur e thirr ajo ne telefon burri del nga dhoma meniher, ajo grua e ka ligjin ne dore dhe bon qka te don me mua...

Kur e thirr ajo ne telefon burri del nga dhoma meniher, ajo grua e ka ligjin ne dore dhe bon qka te don me mua…


Kur e thirr ajo ne telefon burri del nga dhoma meniher, ajo grua e ka ligjin ne dore dhe bon qka te don me mua…-Përshëndetje jam nje Nenen e dy fmive jetojmë ne gurbet qe 11 vite burri me ka dashur shum po qe dy vitet e fundit filloj te punonte partner me nje te huaj dhe dhe me tradhtonte me ta une gjithmonë kam qen me fëmi e vetme ne shtëpi i rrita u kujdesa si gjdo Nënën fillonte shkonte kosov shpesh me ta kishe për pun ata vërtet nuk kishin punuar po veq kishin ba plane për qysh mu me ba shtres edhe me dal une prej veti edhe gjithmonë kam qen i percjellur me ingjime prej telit tina kam punuar edhe pse ikam pasfmin e vogël por ky kurr sum ka ndimu mi marrke paret dhe dilte me kit sheficen e vet kjo grua shum um ka shkatërruar ajo punon si gjykate emri i saj nihet se ika edhe shum pun tjera esht shum e nalt kit ven ne kemi jeto tjetër ven po me prani kit vend se me thojke qe rrugë larg nuk po muj udhëtoj gjdo dit dy or me kerr edhe pse kurr nuk kam dashur te vi kit vend po pram me mashtroj dhe këtu filloj te gjithçka gjdo dit qe vinte ishte ma e keqe për mu burri dyshoj komplet me bënte shtres u sille keq me mu dhe mi marte fmin pa me pyetur i dërgonte te kjo shefica e vet i faleshin fmive keq për mu ne dho. Kur vinte ne shtrat burri sikur ajo e shihte nuk e lajke e thirrje tel dhe ky minut u qojke dilte jashtë folje me ta ka dodh 12:00 ora natës gjdo durim eka ni fund nuk mujsha ma u perlajshum shum filloj edhe te oshtronte dh*n mu gjdo dit u banke veq ma keq gjithmonë me provokonte shkova polici i tregova erdh policia shpi tonin e hiqi burrin dy jav prej banese po prap me vinte me bënte shtren e kishte qelsn e banesës nuk me lajke qet prap shkova polici i tregova qe nuk esht tu lan qet nuk po di qa me ba po vjen natën kur po Don jam tu tut prej tij policia nuk me doli ndim me propozoj te shkoja ne shtepin e brojtur e grave dhe këtu prap policia me dergooj nuk zgjodha une por ata me propozon dhe un mendova kur policia te thotë une nuk po baj diq gabim aty shkova mas dy dite erdhën mi moren fmin prap policia nuk jam tu kuptuar qa po dodh kit vend jam dal gjyq me than qe ke shkel ligjin nuk guxon mi kap fmin e me ik kështu dhe tash as gje niher nuk ka vendos gjykata na ka dhan ni propozim te afrona afer fmive te rri te njëjtin ven dej vendos gjykata nuk po di u tregova po du mi hup fmin as kush sme ka ndimuh ajo gru esht ni shtrig e madhe esht tu lu me burr qysh po Don po qa esht me e keqja qe po luan edhe me fmin ton jam tu lu nuk po di qa me ba e kam avokatin po as avokatja jem fort spo guxon me i nguc kush u mundur me ndimu qe ika denu esht e lidhur me polic nuk di se qa me ba burri ka rrejt shum per mu,Tash aij ose me shpatulla veten ose mu aij duhet mos me pranu qe ka rrejt se ee hajn dytë e tash mu po dojn me lendu jam shum gjendje te keqe nuk kam brojtje nga askush dy her kam dash me ba vet **** po jam shum fetare e di qa esht pram jam pushtet te zoti e po pres po fëmija po lendu kur po i sho ne Durrës tynev ajo gru na shkatërroj tash ajo ka lidh inati me mu shum ajo e ka ligjin dor mun ban qa Don me mu ju lutem ni këshill nga ju.