Kunati i ka thon Burrit "Gruja jote mi ka vjedh do pare", para hoxhes ne xhami jam betu me Kuran qe... | Histori Të Jetës

Gruja jote

Kunati i ka thon Burrit “Gruja jote mi ka vjedh do pare”, para hoxhes ne xhami jam betu me Kuran qe…

Kunati i ka thon Burrit “Gruja jote mi ka vjedh do pare”, para hoxhes ne xhami jam betu me Kuran qe… – Mirmrama faqe historit e jetes ju lutem anonime te jem kam nje halla edhe une edhe dua mendimet eh juve jam e martune qe 15 vite kam 3 femi dhe burrin shum mir e kalojm po problemi osht te kunati para 7 vitve u kan kjo pun ikan hup do pare edhe ai ukan me gruen e vet mysafir diku dhe mu mi la amnet fmit me ja kqyr edhe qe ishin te rritur kret 14 vjet e perpjet dhe une ne at mbremje ju bana dark dhe ju dergova ne banes hangren nejta deri 11 ora dhe erdha shpi lur te nesrit ata u ktjyn shkova ne mbremje mi vizitu kerkush spo fol mir nejta pak dhe erdha shpi pi tregoj burrit tha po jan lodh rruges nuk ka zgat xhys ore ka thirr burrin kunati ne telefon hajde te une vet pa grue edhe shkoj burri ika than em kan hup do pare po dyshoj gruja jote erdh burri em tregoj thash une nuk di qysh mu pastru me ato veq se do te betohem ne Kuran edhe e bana ato para hoxhes ne xhami edhe para kunatit qe 7 vjet skem shku kurr te njeni tjetri as burri nuk ka shku mo po tash ai osht i semur burri ka shku me pa ne spital eh po thirr edhe mue une e kam ba niher me be ne fmi se ai ka dek per mue nuk shkoj edhe nuk i foli po burri me thot pak mem dash mue per hater tem hajde une jo niher per niher pi tham se osht i semur prej kancerit qa me kishit keshillu ju ame shku me pa apo qysh kishit vepru ju flm ju lutem postone sonte!