fbpx

Kunata ka pas prb me burr e i vike inati qe na po i dijna prb e saj, une e kom qu ne rrs se me ka rendu me fjal dhe...

Kunata ka pas prb me burr e i vike inati qe na po i dijna prb e saj, une e kom qu ne rrs se me ka rendu me fjal dhe…


Kunata ka pas prb me burr e i vike inati qe na po i dijna prb e saj, une e kom qu ne rrs se me ka rendu me fjal dhe…-Pershendetje juve deshta me nda me juve ni problem. Jam e martume edhe jetoj me burrin kemi 4 fmi jemi ne gjermani. Te dy part i kemi familjet ktu ne gjermani. Mir jemi kan me familje te burrit deri sa e linda fmin e tret. Problemi qendron te motra e burrit. Edhe ajo osht e martume ka fmi i kam edhe dy kunet jan krejt te martum e qojm shum mir nermjet vetii e respektojm njona tjetren na kunatat knaqmi bashk. Po kjo motra burrit osht interesant i vien inati kur na sheh qashtu qe e qojm mir. Ajo ja man vetit kishe veq ajo osht edhe ska . Me mu mas shumti kshyrke mu kap. Qe tri vjet skam kontankt me to as nuk folim as kur t shihem as nuk shkoj as nuk vjen burrit ikam than shko meri fmin shko . Ajo saher ka ardh te une mka bo fjal mka bo probleme u munojke burrin me shti per mu kap me mu si thi sdi qysh osht ajo. Ika shti prind e vet kishe une i kam fajet e migjallarve jav ka shti ne vesh po ajo vet me kerkon se qon mir kerkush se don. Ka pas problem me burr tvetin tani e patmi mar vesh tani tu i ardh inati qe e dim krejt e um pat rondu me fjal sun e kom bajt nrrs ekom qu plus burrit i kom tregu krejt aj edin qfar motre ka edhe qysh osht kshtu qe me burr mir jem. Sdi mu pom vjen keq kaniher po thom tja fali po ajo po bohet kishe sdu me ni po tek e fundit ato e merr malli me ardh te vllavi vet se un qe s shkoj pak pun osht . Deshta me thon qysh kishit vepru ju me ardh me motra burrit me tu bo bos nshpi tonde plus qysh ti ken nervat ajo met fol ke mir tfol mir ke keq tpermledh edhe pse osht ma e madhe sdi valla kom ra n hall
Pom vjen inati edhe pi tjerve sun po bomi bashk kerkun se si pe dim qe jena t thirrta te dyjat njona nuk shkojm . Qysh kishit vepru ju. Un ja kisha fal apet ikisha fol po ajo kishe une edhe plus ajo e para mka ofendu mu qe ta keni te qart. Ju lutem per naj kshill . Falemnderit per mirkuptim