Kish qen me te dyjat ne te njejten kohe, i pash SMS-in dhe e mora nr, kuptova se gjithe gjithqka kish… – Histori Të Jetës

me te dyjat

Kish qen me te dyjat ne te njejten kohe, i pash SMS-in dhe e mora nr, kuptova se gjithe gjithqka kish…

Kish qen me te dyjat ne te njejten kohe, i pash SMS-in dhe e mora nr, kuptova se gjithe gjithqka kish… – Psh jam nje vajz nga peja,kam.pas nje.lidhje me nje djal 5 vite ,ne fillim kem kalu shum mir,qdo dyten dit me thirke ne tel me.thojke del.se mka.mar malli.met pa mbas 3 viteve ne tel gjeta nje sms ne tel e ti nga nje qik edhe u perlava me to.me tha paara se me ja.nis me fol me ty u kon kjo po e kom harru sms.un e mora e ati sms edhe kur erdha ne shpi e thirra,Me tha un jom e dashura e tina qe dy vite.fola me te daahurin.ne twl edhe i thash psw mee ka.genjyer aj thojke ajo osht ka trren se skom.kurgjo me to ty tdu (bojke be e fe)po un prap si besova edhe u.ndava me to.por ajo.femna e tina me thirke ne tel dhe.mthojke nese ka.mundesi me lan.te qet se ai.ma.ka hup vergjenitein e sene tjera.nuk gjeta qetsi rrisha tu e.mallku veten,Nuk pata zgjedhje tjter veq me shku te psikiatri se dojsha me lujt,Malbasi u konsultova.me p.me.qiti me.pi hapa qetsimit dy jav edhe me shku opet ne kontroll.familjen teme e kom.merzit shum se as babi as mami nuk.e.dishin qka.kom.isha tu i pi hapat kur.mbas 3-4 diteve me.thirri i dashuri.dhe prap ju ktheva se nuk.mujsha pa to.u ban 5 vite e rralloj te.folnit.te dalurit me.pretekst se deri ne.oren 5 ne pun mbas 5nuk.guxon.mu.vonu prej babs.kur..i thojsha pom lypin.mthojke del kqyre djalinqe.tpelqen vendos.nese.mkish dasht nuk.mkish than del,kom.provu me lendu veten se smuj.me jetu pa to.po ati as nuk ja nin.gjithmon u bo qe osht xheloz veq.kur delsha me to.se sa here qe jom dal pa to mu ka idhnu.u dashke mshel me nej veq mos me ja prish ati.tel kurr skom guxu.me nal se si.ma ka.gjet nal ose.nxon mka than gjithqk.si ka ni muj qe jom.idhnu me to po prap pa to.nuk mrrihet.Ju.kisha lut gjitha vajzave mos me zgjat ni lidhje me vite nese e sheh qe nuk o ka shkon derpreje mos e lendo veten ma shume njeri veq 1 her munet me gabu jo me vazhdu gabimet ton jeten e mpas probleme une nuk ke qe e vazhdova ton jeten po jam pishmon qe se kom perfundu meniher si kom pas ssms ose si ko fol me ate qiken , mos i falni ma gjate se vshtir me u nda e vshrie me harru pa mar parasysh qfar njeru ka qen ty te jete mendje dhe ne zemer thon qe koha sheron plaget por e veshtir se her do kur do shfaqet ne mendimet tona dhe asniher nuk do te jesh e qete as e paster ne ndergjegjjen tende. faleminderit shuem per kohen, ju pershendes dhe vajzave ju uroj shume fate.