Ketu ne faqe e njoftova dashurin e jetes time,u beren 3 vite qe nuk jeton ne mesin tone,24 ore jetoj me kujtime tona dhe nuk po... | Histori Të Jetës
Ketu ne faqe e njoftova dashurin e jetes time,u beren 3 vite qe nuk jeton ne mesin tone,24 ore jetoj me kujtime tona dhe nuk po...

Ketu ne faqe e njoftova dashurin e jetes time,u beren 3 vite qe nuk jeton ne mesin tone,24 ore jetoj me kujtime tona dhe nuk po…

Ketu ne faqe e njoftova dashurin e jetes time,u beren 3 vite qe nuk jeton ne mesin tone,24 ore jetoj me kujtime tona dhe nuk po…-Pershendetje gjithve kam par shum historit ketu jam aktiv , por kur skam komentu sod mora guxime mbas 3 vite ta shenoj edhe une nje histori time edhe pse e shenoj me lot ne sy ja shenoj per nje person qe me nuk esht me ne mesu ton sod 3 vite u largu nga kjo bote para tri vite ne ket faqe jam njoft me nje person qe ishte engjull por ja qe engjujt nuk qendroj shum ne tok.Jam nje djal 30 vjeq qe para 3 vit vdiq edhe zmera ime bash me engjull tim kshtu qe shum e sho ketu nuk besoj ne dashur po ja qe dashurija egziston pas u njofto me nje vajz fillum te bisedojm si shok por dites dit fillum mu me u dashuru ajo jetoj ne perendim e une ne ks po largsija nuk na ka pengu vet me shum jem dashuru ne fill ish vet shok edhe pse ajo nje her ishte e martum. edhe eshte e ndare ga buri ne flis si shok mua me ka peqy si person shumm por asnje nuk i thash pas ajo ish e lendum nga ndar eshe e pa shpres gjithm qante hall me me mu edhe une me te u ben shum te afr edhe pse kur live nuk u taku nje dit ajo ma dergon nje sms edhe me thot se ka deshir te ket diqka me shum se shok me mua po tha me vjen tur ta them mos te hub si shok adi une mendova ndosh te jem bashk do humb shoqnija jon ndoshta me sdo jet si eshe tani. po i thash mua me pelqen po kam frik te jem me shum se shok se munde te hukbas nje shoqe shum te mir po ja qe u be. e shkru te jem bash Mbasi pranov te jem ajo tha se do vi per vizi ne ks te me takoj une ish shum i gzum se dikush ben aq kilmotra per mem taku mu ksh qe vendos ta pres si esh me mir mabs erll ne ks ka qendru 2 dit une e njoftova me familjen time e dergova ne shtepin time ajo kaloj dy dit shum te bukur mbas esh kth ne shtepi me tha se esh person me e lumtru ne bot qe ja kam ber as pritje kshtu qe ne vazh dites dit te jem edhe me shum per njer tjtri sa qe nuk mund te qendron 5 minut pa ja degju njer tjtri zerin vazhdu te jem bash edhe pse nuk ish te fejum por familje ton i dish lidhje ton ajo vi ne ks qendroj disa dit shkoj ne pushim bashk po ja qe Zoti nuk desht qe kjo lumturja te zhgjat aq shum sod 3 vjet ajo erll ne pushim edhe vendos te shkoj ne disa dit ne pushime por adit ajo vendos ta vozis veturn edhe pse ajo kur nuk ka pat deshir te vozi vetur ne ks adit tha une de e vozi edhe une pranove tuj shku per ne push at dit Zoti vendosi te e mer oran vetes pat nje akside fatla ku ajo hubi jet ne vende ngjar une shpetova me lendim e rend edhe pse disa dit isha ne gjende shum te rend mas u zgjova e kerkova ku esh ajo si esh ajo prind e mi nuk me tregu se ajo ka ndru jet po me than se e kan dergu jash shteti per sheri pse kish neshtesin e ati shteti po une lipash me ja degju zere nuk i besojsh oa ja degju zerin po adit nuk me lan te nese me thot baba kam diqka te them po ben i for se ashtu Zoti deshi kur me than se ka ndru jet e dashur ime at momen me esh ersu. shyt po ra qe njer skish qa te ben edhe pse ende nuk pajto me fat tim kshtu qe edhe sod nuk muj mu pajtu edhe pse une 24 or jetoj me kujti ton edhe gjith jetn do jetoj me kujt e saj edhe pse jam i ri edhe pse gjith thoj jet vazhdon po zemre askend se pranon e as qe mendoj dike me lendu kshtu qe plag e mija do mbes gjithmon ne zmere tim dej sa te jem gjalle ato plag nuk do mbillen te dashur eshte ndish po ta duash esh ndish dashur ndoj her humb po kur e dush dike ather ajo kur nuk humb edhe pse gjith jo qe esh koha te takosh nje person te krij nje jet po ja qe une nuk muj kam frik mos e lendoj at person per shka se kam plag shum te mllan ne zmere nuk du dike te sho qe vun ka edhe shum gjet po tan nuk sho te shenoj nga lot ne sy kshtu qe duaj at person qe e ke pran edhe dija vler sa e ke pran vetes.