Kam nejt pa gjum pa hanger e pa pi,Kam punu edhe pune te burrave vetem me qen nje grua e cila... | Histori Të Jetës

Kam nejt pa gjum pa hanger e pa pi,Kam punu edhe pune te burrave vetem me qen nje grua e cila

Kam nejt pa gjum pa hanger e pa pi,Kam punu edhe pune te burrave vetem me qen nje grua e cila…

Kam nejt pa gjum pa hanger e pa pi,Kam punu edhe pune te burrave vetem me qen nje grua e cila…-Ju lutem anonim jam nje nënë e tre femijeve per jeten time duhet shkruar roman e jo historinë e jetes time qysh nga dita e mart e marteses sime kam vujt ne varfri te skajme kam perballue gjdo gja nkit jet burri ka pir shum edhe gjith here veq me shoqni ka dal si ka interesue per fmi kurr un kurr skam guxue as me i fol prej vjehrres edhe prej kunatav sa here jam dal deri tek dera me i lan fmin po prap se prap nuk kam mujt te jav kthej shpinen fimive per hater tynev kam bajt gjdo lloj turture kam ba sakrifica te mdha per me kan ni nane shum e mir tash qe 6 vite vjehrra nuk jeton ma kunatat jan neper shpija te veta burri ka fillue te falet 5 vakte namaz po prap se prap vujtet e jetes nuk po u harrojshin kurr une mburrna me veten time qe kam perballue gjdo gja hatri i fmive edhe dot vazhdoj deri ne frymen e fundit te jetoj per fmit e mi.Kam nejt pa gjum. pa hanger e pa pi gjdo here ne pritje qe nje dit dot bahet mir edhe pse jeta nuk ish e leht me u perballue ne skamje e me vuajtje gjdo here kam punue edhe pun te burrav veq me qen nje grua e pa fjal e kam mbajt ne vete sjam shpreh asni here me as kend as familja ime se kan dit kurr per jeten teme per varfni po ama per turturat e jetes teme asni here jam ba e durushme hatri i fmive qe mos me jav kthye kurr shpinen per mos me jav tha gojen per me thirr oj nane nuk asht e leht asni here per ni nan me ba sakrifica per fmit e vet po un jam ajo qe kam durue shum edhe i baj apel te gjithave Nenave te mbrojn fmit e e vet dhe asni here mos te jav kthejn shpinen se nji dit nuk ka qare pa u ba mir edhe pse te kqijat kurr nuk harrohen