Kam ik prej familjes 16 vjece e jam martu, tash Burrit i vijn femrat tjera te shpija edhe pse i kam 5 fmi me te! | Histori Të Jetës
ik prej familjes

Kam ik prej familjes 16 vjece e jam martu, tash Burrit i vijn femrat tjera te shpija edhe pse i kam 5 fmi me te!

Kam ik prej familjes 16 vjece e jam martu, tash Burrit i vijn femrat tjera te shpija edhe pse i kam 5 fmi me te! – Une jam nen e 5 femive 3 djem e 2 vaiza une jam martuar ne mosh shum te re kur isha 16 Vjet jam martuar pa deshir te familjes time dhe ika po nejse mese une e deshta dhe ata mas 3 dite familja ime erdhen ne familjen ku u martova dhe u marum edhe pse familja ime kan qen qe ne filllim kunder ksaj martese se keta ku jam martuar kan qen me te xhitha te kqijat po mosi une e desha ata pranun se une e doja burrin dhe aj me donte dhe kjo kishte rendesi dhe ke familje te burrit mir kaloja mas 4 muje mbeta shtatzan ne vajzen e madhe dhe burri filloj te ndryshoj me te madhe nuk i interesoja as pak per mu vazhdoj te pinte po ashtu filloj dhe nje lidhje ke nje vajz te dilte une nuk flisja sepse vjehrrin i kisha shum te shtir dhe heshtja aj menxhes dilte ne mbremje vinte dhe ndodhte shum her as naten nuk vinte dhe ateher. Une shkova te tmit per te ndejtur dhe rasisht kam dal ne qytet ata e kam pa me ta vajz per qafe dhe po at dit kam hypur atobusit dhe kam ardh ne familje te burri dhe kam tregu vjehrive se qa kom par ata me kan then se sa e vertet dhe me kan than te hesht po une skom mujt me i ndexhu sapo ka ardh burri kam fillu te flas dhe ti tham se une kam dal kunder familjes dhe kam ikur per ty e ti po ma kthen keshtu dhe ai me ka maltretu aq sa ka mujt dhe ka dal apet dhe une kam qajt sa kom mujt dhe te nesrmen ajo vajza ia ardh ne shtepi per te kerkuar burrin tim dhe une i kam than se ajo o i martun largohu ajo ka than se une sdahem. Nejse dulen dhe vjehrija e perzun dhe vjehrija fillun ti flasin burrit mos bej keshtu dhe aj snike. Nejse mas dy dite kan ardh nana e vajzes dhe daja i vajzes ne shtepi dhe kan pa mu shtatzan dhe une kam then let largohet vajza juaj nga burri im daja saj me ka premtuar se ne do e largojm vajzen nga burri jem dhe nese ky nuk don ke u largu kan me paraqit ne polici nese i del vajzes ne rrug e pengon dhe me ne fund u nda po zullumi im veq shtohej dita dites dhe isha shtatzan nuk desha te mbes femija im pa baba dhe nuk doja te tregoja asxhe me familjen time se qka po ndodhte me mua se e dija se kisha ikur pa deshir tyne dhe sdija se si do te reagonin po mami im sa her shkoja e hike se sisha si me hert dhe filloj te pys po une as nje fjal se thoja dhe une vazhdova ashtu per dit haja maltretime nga burri une u semursha se isha shtatzan aj as me dergonte fare te mjeku dhe nese dojke mem qu dikush te mjeku thojke ishalla des mos e qoni nejse ata vjehrri se pyti me dergoj te mjeku erdha ne shtepi nuk me fliste fare dhe filloj te shti familjen e ti per mua se une kur ishim bashk flisja me te i thoja se dua te ndahem e xhera tjera aj ke kercenonte me vllazni e bab se di i largoj prej ksaj bote nese ti ke len mu dhe une sa her folja haja dajak prej tina dhe nejse vazhdoja si me zor te jetoja qdo xhe me dukej bajat pa vler dhe keshtu vazhdoj deri sa un linda vajzen filloj ta duaj ashtu me dukej mua se as nje tro nuk kujdeses per vajzen se une kisha lindur me operacjon dhe vajzen e kisha ke bebellak aj si interesohej a kishte per te pir e ma le per nevoja tjera po une apet duroja hatri vajzes dhe familjes time se sdoja tu ndodhte diqka shkaku im se une isha vet fajtore po familja ime e zbuloj se qka po ndodh se ata erdhen per tme par mu si linda dhe aty filloj te ngacmoj familjen time dhe une sbeja ze dhe nje ga familja ime pyti se qka po ndodh dhe aj filloj te bertas e te flas xhera palidhje keshtu ata u qun e ecen puna mos me shkaktu mu probleme dhe une sapo ecen ata i fola ner sy familjes tina se skishte drejt te me perzinte familjen dhe une qaja qaja dhe aj knaqej kur me shihke at xhendje per dit aj filloj te me fyj te me perul para musafirve qe vishin te ne dhe une heshta apet se te xhith me njohshin mu e dhe disa i kisha si perkrahje dhe nejse filllun xhinja i folshin se sban keshtu ke familje mos ban ksi sene nejse mua mu dok se ndryshoj dhe ky me kerkoj falje se ma sbej sen dhe une e fala edhe pse e kisha zemren te lendune edhe e dija qa me ka ber po e fala se e doja vazhdum mir nuk kishim si perdit fjal e dajak dhe une shkova te fmilja ime mosi burri i perzuni dhe sapo shkova me ulen familja dhe deshta sdeshta u desh me tregu kejt dhe ata mu me than mos u kthe ka vajzen ta rrisim ne se ne i kishim shum kushtet mir se te burri jetoja ne skamje edhe pse une sisha mesu me keto xhera se te familja ime sme munginte asxhe e ketu po te xhita dhe ata me than ndahu lajro ne polici dhe daju ma mir po une spranova apet shkova ata apet okej tha ban qa dush dhe une u ktheva po aj apet vazhdoj ke ksi xhera te pij te dal me femna e xhera te tjera dilke neper muzika dhe une folja dhe une fillova te ju largohem vet sdoja te kish asxhe me te aj me zor me bent at pun dhe ikte dhe une mas nje kohe mbeta shtatzan ne djal dmth kry ni viti e linda djalin dhe aj apet vazhdoj me kur** po ksi heri ishte nje katunare e imja dhe ajo d dinte mir se kush ishte burri im dhe qka ishim na dhe ajo si interesojke se na ishim katunare dhe kisha dy femij dhe ajo vazhdoj te jetoj me burr tim 1 muj jetun ne hotel mas nje muji murren banes vet. Veti dhe jetun aty nje koh se bashku po burri im ka ndodh se 3 muj nuk ka ardh fare me na pa as mu e as femijet dikur une folsha me baben e burrit e i thoja se une di ndahem do e lajmroj ne polici dhe kshtu sene me radh dhe ata fillun me marr inati dhe ta mbrojn djalin e tyre dhe mu me thojshin lloj lloj fjale sa qe vjehrrra thojke ti je sherbtore e jonja burri so kat vjen ma shpi e ksi xhera une isha nen presjon tyne dhe kisha frig duroja lloj lloj maltretime dhe mas 5 muje burri im ra ne burg per 2 muj se u akuzohej per nje veper dhe kshtu une ndejtae familjen e tina e prita dhe pse kisha lloj loj fjal e ma shum haja lot se buk po apet kisha femijet me mbanin xhall dhe mas 2 muj doli nga burgu me merke met mir u bajke kishe po du e une si budalllic i besova apet e fala e rash ne graca tina fillova normal jeten me ta dhe fleja me ta dhe pse apet kisha zullum e me maltretonte sa her hapja gojen dhe nga problemet e shumta e bile dhe shtresi kisha harru vaktin e ciklit dhe une kisha qen shtatzan u semura shum dhe me dergun te mjeku dhe aty ma konfirmoj mjeku se isha shtatzan 6 jav te them te drejten u mersita pa mas edhe pse thojn se femija ishte bekim po une e dija xhendjen time dhe nuk e deshiroja ket fmi bera qmos te mjeku e pita barna per me abortu po fati sdeshi me abortu dhe e mbajta ky kish qef po une sujta ma se u ban boll ma me dajak dhe vendosa ti jap fund dhe ashtu u ban une tregova se po du mu nda dhe fmin du me ja marr se une kisha munsi me i rrit te familja ime po ky mu qu me maltretoj sa dhe piksha per hune e goje kom qit dhe ne at moment kam tentu me ik me dal aty ma ka zan priten burri me bab per mos dal dhe me kan lidh me kanop dur e kam dhe ter naten mkan ru dej menxhes as skom hanger as pi dhe kam fillu me ra tlig me mu merr nent dhe dikur e kan par se kom fillu me u sari me kan lshu dhe une apet kam tentu me dal aj sme ka lan me ka ngreh per flok dhe une ja kom kthy grusht dhe aj me at nervoz me ka ngreh zhag shkallve perpjet dej sallon dhe aty me ka rrok me mash ne shpin dhe aty ma kom tentu me ik prej ksaj bote dhe me kan lan me dal veq nje fjal me ka then nese dal prej ksaj dere ma nuk muj e hi dhe une i kom tha per ata arsye po dal se suj duroj ma dhe kom dasht me marr femit smi kan lan me kan qit perjasht pa fmi dhe qitash ka than ec dhe une kom hec dhe mosi isha ne katun aj nga inati mos mem pa kush vet me ka ndjek dej te shpija e prinderve te mi dhe aty ka hyr brenda dhe ka fillu me u fjalos me familje timen dhe ka lyp martes dhe mami im ka njoftu axhen tem mat madhin se dhe ka qen dhe plak i katunit e i kom tregu se du me u nda po aj ska qen dijeni qe jam shtatzan me ka pyt si ka ndodh une i kom tregu fije per pe dhe aj ka fillu me kercnime dhe ne at moment djali i aches e ka kap per krahu burrin tim e ka qit prej shpije po na skem leju me ndodh diqka mes tyre po axha tha duhet ta paraqes ne polici se kam qen e maltretuer se ne rast ndodh diqka femijes ke dit dhe kta prej qkahut ka ndodh dhe une e lajmrova e tregova kejt dhe i pan qivitat dhe keshtu aj shkoj ne burg dhe ne dulum ne xhyxh ata denuj nje vit. Femijet smi lejosjshin me i pa dhe une e qova me zor shtatzanin ma shum spital se shpi isha nen kontroll policive e socjalit linda femijen sma jepshin mu e mori familja tina une as kur ka lind se kom pas pa femijen deri i ka ber nje vit femija ateher mu dha e drejta me u pa me femij dhe aj ishte ne burg dhe sa doli nga burgu mi ndali vizitat e fmive dhe filloj te dergoj njerz per me ju kthy hini me polici e socjal se ma sbej kshtu e si xhith njejtat fjl dhe socjali ke kerkun me ja jep nje munsi puna se ishin tre femij ne pytje familja ime sdoni te kthehsha ne ferr apet dhe vendosa me ju kthy u ktheva me ban zhurum sbojke se sguxojke me maltretu jo po apet daljet vajzat si lejke nejse pranova thash let del edhe pse as nje cent shpi slejke dhe keshtu vazhdum her mir e her keq puna fmive mos me u ban hor ke u nda durova qdo sen edhe sot po duroj mbeta shtatzan me shtatzanin e 4 linda apet mbeta shtatzan femin e 5 e tash i ka qe nja ni vit jeta jeme a shendrru ne fer femin ma te madh e kam 14 vjeq mat voglin 1 vjeq dhe ne kem qel nje restorant aty ka marr femna dhe me nja prej tyne asht bashk ky ni cent si ta fiton e qon mas saj sdin ku ka femi edhe tash ajo a shtatzan ne mujn 6 e une kam kuptu xhdo sen kam par se bashku kam pa foto dhe ma skam mujt me duru dy her kam tentu me ik prej ksaj bote sja kom dal tash para dy dite apet kam tentu prap dhe tash policija po pysin pse kam tentu kshtu po une skam guxim me tregu asxhe ne polici se jam e kercnune e vetmja xhe qe kom tha jam ke depresjon per at arsye kam tentu kshtu po ata sjan ka besojn ju kisha lut naj mendim qa thoni me ban ket rast si ke vepru jam pa shpres me ndihmoni si te veproj.