Kam femije por kom vendos me u nda se Burrit nuk ja nin per mu, tjetri po m'thot "Te marr Une kur te ndahesh"! | Histori Të Jetës
Kam femije

Kam femije por kom vendos me u nda se Burrit nuk ja nin per mu, tjetri po m’thot “Te marr Une kur te ndahesh”!

Kam femije por kom vendos me u nda se Burrit nuk ja nin per mu, tjetri po m’thot “Te marr Une kur te ndahesh”! – Pershendetje… Jam e martuar gati qe 4 vjet kam dhe nje vajz 3 vjeqe por dua te them se nuk jam e dashuruar ne burrin tim… Dikur e doja shum dhe me donta nje nat papritur ne telin e tij zura disa sms te nje femre tjeter ne rregull ndodhen disa keq kuptime dhe prap vazhdum por ky asniher nuk rrinte ne shtepi diten vetem shetiste vinte naten von ndersa un ndjehesha e vetmuar gjdo her e me shum kshtu qe erdha ne vendlindje te babai im dhe hapa nje fb fallco aty pranova kerkesa te shumta vetem per te hequr merzin burri sme shkrunte fare un shkruaj aj hiq sma kthente… Nje dit u njoftova me nje djal tjeter dhe tregonim historit tona ai kishte qen i martuar dhe kishe 1 djal por i ndam nga gruja ndersa djalin e kishe ish gruja tij gjdo dit flisnim deri von dhe vendosem mu taku nje dit u takum dhe ashtu filloj si nje pelqim mes meje dhe ti. Ndersa burrit sju bente von se qfar bej a ku jam dmth me nje fjal nuk i interesojsha fare kshtu filluam te dal me shpesh me ket djalin dhe tash jemi ne lidhje por ende jam e martuar me ket vendosa ta lo burrin erdh aj ne pushim ketu dola per kafe dhe i thash nuk te dua dhe sjam e lumtur me ty me tha un te dua i tregova se ti sje per mu rrin naten von diten nuk hin ne shtepi me bertet me fyen dhe tha do te ndryshoj ne rregull pranova sepse e dija se nuk do ndryshoj at nat e prita per shum or por prap erdh rreth mengjesit kur e pyta ky osht ndryshymi yt me tha mshele gojen un jam burr… Tash as nuk heq dor prej meje as nuk me rrin si duhet… Ndoshta e komplikume osht kjo histori qe tregoj por jam mes dy zjarresh aj tjetri me thot un te dua dhe do te marr kur te ndahesh ose thot ti tregoj se un tdu po qfar tbej e di se vajza esht mes nesh dhe gjitha por nuk kam kurfar zgjidhje tjeter!