Kam dal ne darke me nje djale dhe me ka puthe,mos te me kish ndal i fejuari ndoshta sdo te vinte puna ta tradhetoja... | Histori Të Jetës
Kam dal ne darke me nje djale dhe me ka puthe,mos te me kish ndal i fejuari ndoshta sdo te vinte puna ta tradhetoja...

Kam dal ne darke me nje djale dhe me ka puthe,mos te me kish ndal i fejuari ndoshta sdo te vinte puna ta tradhetoja…

Kam dal ne darke me nje djale dhe me ka puthe,mos te me kish ndal i fejuari ndoshta sdo te vinte puna ta tradhetoja…-Pershendetje Histori te jetes se pari ju pershendes juve edhe gjith komentusit jon ni vajz e rregullt e historis i lexoj historit shumicen po edhe kommenoj,E tash pe shkruaj historin tem ne pika te shkurtera,jom ni vajz 30 vjeqare jom e fejume qe 3 vite,ma kan gjet familja jemi dal jemi taku njo 3,4 her edhe ram dakort per mu feju u fejum njeher fillimi ka qen shum mir po tash ja ka nis mu zbe dashurija me thot te mar sod te mar neser veq me rren a kerkah nuk esht , un jom ra ne hall spo di qa me bo krejta i kom kry me test e me gjitha se aj jeton ne Gjermani ama problemi esht qe ja ka nis me ndryshu edhe sjelljen edhe gjith qka nuk me kushton as koh ne telefon as sen hiq ndodh nga nje her sum lajrmohet ka 2-3 dit nuk di sen per to as sju tregoj familjes se nuk du mu ni keq kta e maj ne zemer nuk du mi pa familjen tem keq,edhe pse sum kushton koh mu aj un me ba me hy insta ose wcapp a viber pas ores 22 dy bahet kjameti qas um thot ti ski qa nen ton naten ne tel e vet kur qona menxhez kur hi me kqyr wacapo e sho qe ka qen ora 2 pas mes nat edhe shuj nuk foli se skom qka me bo se aj esht psi kopat per mendimin tem prej dhimbjes qe kom pas edhe qe kom aj mka shty me vepru diqka qe ndoshta ju gjith komentust keni mem sha e mem fy shum keq po ska dert edhe nese mshani du mu shpre edhe du mi marr mendimet e juve un vendosa me hap ni instagram tjeter jo per diqka me fol po thjesht vetem me hy me kalu koh ose diqka me detyroj i fejumi jem me ba ket gjest edhe e hapa instagramin pa prit me erdh ni djal ne insta as skom pas foto as sen edhe me shenoj un ajt veq thash tja kthej bile atnat kisha musafir edhe ja ktheva ja nisem me shenu ma gjat un as nje te vertet nuk ja tregova edhe emrin ne insta tjeter se insta fake edhe tu shenu tu shenu aj dojke me fol me mu ne insta me za i thash kom musafir tha ok kur te shkon musafirt tregom po du zonin me ta ni se kuke shum komunikuse , nejse shkun musafirt edhe pi tregoj me thirr ja nisem me fol deri ora 6 menxhezit un tu fol me to diqysh ja nis mem pelqy hiq pa e pa edhe aj insistojke mja lshu camerren un jo aj po edhe nuk ja lshova nesjse dyten dit prap tu shenu pa nderpre edhe u desht me fol me camera doren ne zemer me pelqej aj djal sjellja e ti edhe un i pelqeva aj nuk jeton ne ks po jetun ne evrop edhe dit pas dite aj ne qdo koh dojke tjet ne kontakt me mu po se mohoj edhe un dojsha tjem ne kongakt me te ka qen ni djal shum i vendos edhe e di qe jom hy gjynah shum me to,kurr sja fali vetes qe menifar mnyre e kom lendu se veten spe kom gajle edhe qashtu tu fol erdh dimrit ne ks a un as nr.si pata dhon qysh mi dhon nr.kur un e fejum,edhe i thash mu ka prish teli me tel te mamit po hy instagram okey tha un po du met pa live edhe un drejten mejv than kisha deshir me pa live se me hyni ne zemer ky djal , nejsa vendosa mu taku e lam ni vend mu taku shkum neni restaurant ku e disha un qe sme she dikush pak ma larg erdh mur shkum muna me than qysh takimin e par jemi dashuri dyt u kon aj takim kemi honger dark kemi bisedu me shum se 4 or ne tavolin mu kan duk ato or si 10 mini edhe aj thojke kurr njet sumka ndodh kshtu me nejt edhe memu dok si 10 mini aj thojke un dubti mju tregu familjes tande me ba vetem familjarisht un qka mi than qe krejt rrena esht a kshtu zemra dojke mem dal prej vendit nejse u qum aj me pruni deri afer shpis u pershendetum ma zgjati doren edhe me perqafoj qe kurr se harroj at perqafim te ngrot edhe mka puth shpejt buz se un se prita ket edhe jom dal pi kerrit veq jom shku shpi meniher tel me ka thirr a shkove shpi un po ja nisi prap mem than ti mu me pelqen ti je femen ideale per mu un qa mi than zdisha qa mi than se smujta mi than qe jom e fejume i thash na se kem zorin mu nguut niher du met njoft me shum prap lypke takim se i kishke veq ni jav pushim un e rrejta i thash smuj me dal se nonen e kom tsmut aj me besoj shum ka pas besim mu e shum e kom zhgeny.aj e kryti pushimin shkoj ne Evrop po dashurija jon veq qa shkojke tu u rrit un e kom lendu edhe at po edhe veten qe ska dit qe nuk qaj qka kom tash vendosi me ardh se ska ardh prej vitit ri un vendosa mja tregu tvertetn se smujta mju largu pa i tregu e kom pas obligem ket tash ne gusht vendosa mi tregu gjith qka temen,pergjigjja e ti ka qen ,,Mem pas than zemer dikush per ty qe je e fejume qafen e kisha pre’’edhe pse ja tregova te verteten un as si thash qe po du mu nda prej te fejumit as sen un i thash ti e meriton ni femen qe stka rrejt jo mu pergjigjja e tina ka qen Un te Dua ty nuk du met humb kurr un prej fundit gushtit nuk kom fol me to se harrova me cek kom marr tjeter nr.per to e kom shuk telefonin zemra po don mem dal prej vendit jom shum keq nuk di qka me bo aj mka kerku edhe ni takim spaku un tash as sjom mu taku me to as nuk di qka boj mu ka betu qe kur te vin ks te shpija ku me ardh jom meni situat shum tkeqe qka me kishi kshillu ju kometus per me sha e di qe keni mem sha ama kshill po kerkoj un ju lutem mu shum pom mungon zani tina fajala e ti te duaaa se prej te fejumit tem kurr se kom ni fjalen te duaaa,ju pershendes te gjithve pres mendim nga ju.