Ju shatzit aq shume keni komplekse sa qe nalni neper pompa per mu ly para se me mrri ne Ks per inati t'kunatave... | Histori Të Jetës

Ju shatzit aq shume keni komplekse sa qe nalni neper pompa per mu ly para se me mrri ne Ks per inati t’kunatave…

Ju shatzit aq shume keni komplekse sa qe nalni neper pompa per mu ly para se me mrri ne Ks per inati t’kunatave… – Pershendetje te gjithve.. Desha vetem ta di a ju ka ndodh e juve kur shkojm per pushime me makina rruges sa femrat shqiptare i shef ne kerr te lyme xix ishte nji rast ket vit veres kur se harroj Kufi me serbi u ndalum isha me familje, nji grua kishte 2 fmij ne makin me burr ajo ish qu hallakatke bagazhin , e bani burrin nervoz i tha ec mo se u misem.ajo i tha pi boj teshat gati qe kur sa te him ne kosov mu vesh se une vi prej zvicres e sdu mdm kesh hahahaha. I bertiti burrit pak po u qetsun u nisen.mbas 5 orve mrinem ne merdare kufi me kosov kur i shof prap , kishte kolon te gjat dhe ajo me burr ishin dal nga makina e ne dolum me ec .Fati ne ishim mbas tyre sa me qesh une mu knaq edhr pse isha e lodhur. I tha ajo gruja si te him ne kosov pompen e par me nal kerrin , burri pse Tha kom mu vesh more e kom mu ly a po kujton qe un jau knaqi zemren atyne kunatave mem pa si zjaben a hahahaha. Burri i tha ndrro bon qa dush se mo drri shpi se nali edhd jom lodh ti hangt dreqi shmiknat , kur ja kthej gruja tha tash ju ke afru kosoves ja nise mr mu bo Boss .se shpirtin po ma han sa her po vim ktu .Veq mos harro se na prap kthehmi ne ch d i pagun krejt. Kishe u qetsun mbas nja 10 minutav veq kur e ka shty burrin tha ama pasoshin se un po kthehna me thmi, e bertitke sa mujke a burri i ngrati veq ja bojke mo bre zemer se ska kuptim qa je tu bo u bonum hor .edhf jom i lomaltretim skom nerva .nat moment u afru mami im edhe pse un skisha nderhy , ju foli dhe besoni i rehatoj me fjal se fjalt engjullit ka. Deri ne kufi vanuam gati 1 ore mami vetem me ta rrike , nfund u ndajtum eu pershendet mami ajo gruja besoni me lot filloi me qajt tha flm shume shume se sot isha nda prej burrit mos me qen fjalet e tua. Sdi qa te them me shume vetem nganihere mendoj thrm oj gra kur i keni burrat e urt mos i bani hor ne publik se nihere plas damari i te bon per spital se vertet me ja bo babit tim ashtu kamikatze ish bo .ju lodha mfalni vetem ishte kjo nji histori e rruges per Kosov. E ky rast mu kujtu kur postoj ajo qe u lyjke edhe bojke pizhama pargy mf burrin e na perqeshi te gjitha femrave Shqiptare .nfund secili ka jeten e vet, ju uroj lumturi ne familje te gjithve ne ket faqe, dhe mos i merni qdo postim afer zemres e mu sha me njera tjetren .