fbpx

Ju kan bo gruas time strijat dhe po me vjen gerdi me prek, e ka barkun si me ja maltretu me thuper…


Ju kan bo gruas time strijat dhe po me vjen gerdi me prek, e ka barkun si me ja maltretu me thuper… – Tung faqe tlutem anonim se e di qe shume persona kan mem kritiku por une vetem te verteten e foli edhe nuk du me dl ne nje pozit kur e genjej veten sepse nuk jam i tille. Jam nje burr nga Kosova mirepo jetoj ne Zvicerr me gruan edhe me djalin. Jam i martum qe 7 vite edhe ne pergjithsi jam i lumtur por e kom nje penges tek gruja ime qe shume po me pengon edhe nuk po di a ka zgjidhje a jo a vetem me duhet ta perballoj kit problem sa tjam me to i martum. Une para 7 viteve kur u njoftova me grun e ka pas trupin shume shume te mire sikur peshk u kon edhe kur mbet shtatzan per nje here kersiti filloj pesha edhe u ajke shume sidomos kamt me ja pas pa tmerr i zotit shume u kan e ajt mirepo thojsha vet me vete hajt se kur te lind djalin i kalon edhe me gjithse pesh nuk ka pernime se shume ruhet ne ushqim por strija ka shume. I ka krejt vija tkuqe ne bark edhe e di qe nuk eshte ne kontrollin e saj ama shume pom gerrditin nuk po jom ngjendje as me prek ma se sa her deshet para meje i doket barku si hart e kosoves. I kom than pse se ke ly barkun po ajo thojke e kom ly po badihava se edhe nana jem osht e qame qishtu si une edhe une e kam lekuren shume te ndishme sikru ajo po spo di as vet qysh me ja hek se nven e kisha pagu naj far terapie per me ja zhduk. Spo muj me vazhdu kshtu se une jam burr i kom nevojat e mia me duhet patjeter me pas prekje e puthje intime me grun tem ama kur deshet tuget po mi qon. E ka barkun shume shume deri te ky seni tqame edhe krejt me tkuqe e ka a mbeson qe kaniher doket sikur me ja maltretu me thuper edhe shume me shqetson se e di qe kur tshkojna ndeti ajo tha kom qef mi rrezit qe me mu zbardh ama kur te boj men qe duhet mu desh para plot njerzve per me i rrezit besomni qe marre o ka mvjen i thash hajt se noshta zbardhen vet qe me ja bo me dije mos mu desh ne bikine por me u mbulu krejt edhe mi vesh ato bikinet a kapta. Ne hall jam edhe e di qe shume njerez kan mem kritiku po une sjam msu kshtu me pa bre spo muj me ja pa per dit ashtu barkun se tug pom vjen shume… spo di aa keni naj mendim ose naj kshill se qysh me i hek se djali naj ka bo 3 vjet e gjys edhe hala qashtu tkuqe i ka hiq spo i zhduken edhe pom vjen marre diqysh se une jom ntop form e me pas grun qashtu nuk o nrregull. Nese keni naj ide se qysh me ja bo isha kan shume mirenjohes. faleminderit shume edhe nje here nese ka mundesi anonim faleminderit.

';