Jam prap ai dashnori i 3 mamiav,jam tu fol edhe me dy te tjera,kam stil dhe jam i bukur... | Histori Të Jetës

Jam prap ai dashnori i 3 mamiav,jam tu fol edhe me dy te tjera,kam stil dhe jam i bukur…

Jam prap ai dashnori i 3 mamiav,jam tu fol edhe me dy te tjera,kam stil dhe jam i bukur…- Pershndetje! Aj dashnori i 3mamiav jom te jav thom te drejten me 26 korik kena pas takim ata qe e kan lexu histroin time edin se kush osht aj tipi qe e dojn 3mami prap qaj i i njejti jam ska ndryshu lidhja jon kurgjo, po vetum 26 koriki nuk ish kan me fat per mu eh un si kom fajet po as mamit edhe ato jan te pa fajshme po ju tregoj ma shkurt ku qendron problemi covit19 ne pytje e kan anulu ardhjen se jo qe skan mund po jo kur te kthemi ne carantin 15 dit e kshtu nejse ma veq deshta te ju tregoj qe takimi u anulu me ju than te drejten un pak sa jom ma rahatshum se mendja si mendja ma me shkojke gjith qka eh po du edhe nje histori me jav tregu si shkurt besoni qe doni e thuni qka doni dikon po e ndjek fati njejt besoni apo jo jom tu fol edhe me 2 mami qe njo 1 muj pikrisht jom njoftu ketu ne histrori te jetes se un i boj nga njher do komente e sdi more qka u po dashurohen ne komente te mija njona nje dit me shkrujti ne msn tha a beson tha me qmende qfar komete po jep edhe hinem ne bised bane men pas ni jave kena pas nje takim shum te bukur e vet me veti thash un pasna lind veq me ju dhan dashni mamave po qka me ba un spo ju kerkoj ato vet po me gjuhen po ju pelqej ne komente veq tani edhe kur po me shohin po qmenden bre se jam pak si bukur kam stil breh sdi pse mem dasht kshtu mamat e nejse ma edhe me dy tjera jom tu fol e me shkoj menja a thu jam un qaj burri per 7 gra athu more jam qaj qe permenet ne kjo fjala burri per 7 gra, edi qe keni mem keq kuptu po besoni shum realitet jom tu tregu me kto dy mamat e fundit qe jam njoftu me njeren kom dal e me at tjetren kto dit jemi tu mendu me pas nje takim po thash ta marr naj kshill prej juve un jom tu menu edhe ni mami me ba ktu 3 mami pi mbaj ne kosov 3 jasht e pi boj 6 mami ama nuk du mu ba aj burri per 7 gra veq po du me nal ne 6 une vetum edhe bi mami ktu ne kosov e me 6 tu mu ndal e ju komentus te nderuar e te rrespektuar ju betohem qe nuk jom tu be naj shpikja as nuk po rrej diqka po besonum qe osht e vertet ju betohem po vetum jepni naj kshill un babloki qysh me vazhdu. Ju pershndes edhe juve qe me kritikoni se i kuptoj edhe ato qe nuk besoj se ato skan qysh mem besu se vet skan pak kurr mashum se ni femer tani qashtu ato kritikojn se nuk jan rrxuu lrej dardhe faleminderit histori e jetes jeni te mrekullushum